מתנדבים בדואים נאבקים באלימות בכבישי הדרום

המתנדבים מגיעים מכל רחבי הנגב ופועלים בשיתוף עם מכון ריפמן, עמותת אור ירוק והרלב''ד
send whatsapp messsage send FB messsage
מחלקים חומרי הסברה לנהגי הפזורה (צילום: שיקו / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

מכת תאונות הדרכים ואובדן הביטחון בכבישי הנגב:מתנדבים מהמגזר הבדואי חוברים לאנשי מכון ריפמן לפיתוח משותף בנגב, מחלקים חומרי הסברה ומנסים בכך לשנות את התנהגות הנהגים. איברהים אבו לקימה מפזורת ביר הדאג': "הביטחון בכביש הוא אחריות כולנו בשמחה נרתמנו לאתגר".

בעקבות גל תאונות הדרכים בנגב, האלימות בכבישים ומקרים רבים של ביריונות כביש, התארגנה קבוצת מתנדבים בפזורה הבדואית בנגב במטרה להלחם בתאונות הדרכים. הם חברו למכון ריפמן לפיתוח משותף בנגב ומחלקים חומר הסברה ורותמים משפיעי רשת לעלות סרטוני תמיכה.

מכון ריפמן לפיתוח משותף בנגב נמצא גם התקשורת רציפה עם עמותת אור ירוק והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים במטרה לגבש תכנית הוליסטית יעודית של אכיפה והסברה לכבישי הנגב.

חגי רזניק ראש מכון ריפמן: "אני גאה בתושבי הנגב שנרתמו לאתגר. אנו עמלים בימים אלו על תכנית 11 הנקודות לביטחון בכבישי הנגב. נדרשת אכיפה משמעותית לצד הסברה בערוצים שונים ומגוונים".​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:
  https://bit.ly/3J84mAm

כתבות נוספות למקרה שפספסת...