חזרו מהסעת חיילים, הושיטו עזרה לנהג - ונדרסו למוות

תוך מספר שעות, העיר אופקים איבדה בתאונות חמישה מבניה ובנותיה. אם הרה ושתי בנותיה הקטנות באסון האוטובוס ברח' שמגר, שני נהגי אוטובוס שיצאו להושיט עזרה לנהג שנפגע בכביש 4
send whatsapp messsage send FB messsage
חזרו מהסעת חיילים, הושיטו עזרה לנהג -  ונדרסו למוות הזירה הקשה (צילום: תיעוד מבצעי זק''א)

יממה טראגית באופקים:  שעות ספורות לאחר התאונה  המזעזעת ברחוב שמגר בירושלים, בה הידרדר אוטובוס על תחנה ונדרסו למוות אישה בהיריון מתקדם ושתי בנותיה הקטנות,  שני נהגי אוטובוס, תושבי אופקים, נדרסו למוות בעת שחצו את כביש 4 על מנת להושיט עזרה לנהג שנפצע בתאונה. 

התאונה ארעה בסביבות השעה 4:30 לפנות בוקר סמוך לצומת יד מרדכי דרומית לאשקלון על כביש 4. בתאונה נהרגו יואב חדרי וחנוך טלקר, נהגי אוטובוס תושבי אופקים, אשר חזרו מהסעת חיילים. השניים עצרו את האוטובוסים ומיהרו להגיש עזרה לנפגעים., ונפגעו מרכב חולף.

 יואב חדרי וחנוך טלקר, נהגי האוטובוס שנהרגו בתאונה (צילום: רשתות חברתיות ללא קרדיט / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

"צוותים מטעם המחלקה לשירותים חברתיים בעירייה עומדים לרשות המשפחות ומציעים כל סיוע אפשרי כדי להתמודד עם האסון שפקד אותן ואת העיר כולה. ליבנו עם המשפחות היקרות. שלא תדעו עוד צער ומן השמיים תנוחמו", כתב הבוקר ראש עיריית אופקים איציק דנינו. 

צילום: תיעוד מבצעי זק''א​​​​​​​

מזק''א נמסר כי הבוקר בסביבות השעה 4:00 התקבל דיווח על תאונת דרכים קשה בכביש 4 סמוך ליד מרדכי, כוחות ההצלה, מד"א וזק"א שהגיעו למקום טיפלו בשני נהגים שעצרו בצד הכביש בכדי לסייע לנהג שנתקע עם רכבו. צוות רפואי של מד"א אישר את מותם, מתנדבי זק"א לכיש טיפלו בהרוגים ובאיסוף הממצאים הרבים בזירה. 

איזיק רוטנר מתנדב זק"א לכיש, אמר "מדובר בתאונת דרכים מזעזעת שני נהגי אוטובוס שעצרו בצד הכביש בכדי לסייע לנהג שנתקע עם רכבו נפגעו מרכב שנסע על הכביש ולא ראה אותם, מעוצמת הפגיעה שניהם נהרגו במקום. הגעתי עם צוות מורחב של זק"א למקום. הנפגעים היו במרחק עשרות מטרים לאחר שעפו מעוצמת הפגיעה, פעלנו בזירה שעות רבות במתן כבוד המת. אנו פונים בבקשה לנהגים שעוצרים בצדי לכביש לשמור על כל כללי הזהירות ולעצור רק במקום שמותר".

ארגון  נהגי האוטובוסים מבית ההסתדרות הלאומית בתגובה לפטירתם של נהגי ונוסעי אוטובוסים בתאונות הדרכים ביממה האחרונה: "ארגון נהגי האוטובוסים וההסתדרות הלאומית מרכינים ראשם עם פטירתם בטרם עת של נהגי ונוסעי אוטובוסים.
 הגיע הזמן לשינוי משמעותי בתחבורה הציבורית שימנע מתאונות דרכים מיותרות לצאת לפועל. אסור שדם הנהגים והנוסעים יהיה הפקר. יהי זכר ההרוגים ברוך".

​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים: https://bit.ly/3iQmqmo