צפו - בן 13 נוהג ברכב: ''לוקח את אימא לרופא''

ההפקרות בכבישי בנגב: בן 13 נתפס נוהג ברכב וטען כי מסיע את אימו. הנהג הצעיר ונוסעי הרכב עוכבו לחקירה
send whatsapp messsage send FB messsage
צפו - בן 13 נוהג ברכב: ''לוקח את אימא לרופא'' בן 13 על ההגה ((צילום: משטרת ישראל)

ההפקרות בכבישי הנגב ותופעת הילדים הנוהגים: במהלך פעילות סיור שגרתית ביישוב לקיה הבחין צוות הסיור ובו רס"מ אדריאן בואר ורס"ר רובי יונה מתחנת העיירות ברכב ובו נראה נוהג קטין. השוטרים קראו לנהג הרכב לעצור ורצו לעברו על מנת להפסיק את העבירה.

וידאו: הילד נוהג בלקיה (צילום: משטרת ישראל)
​​​​​​​

ברכב ישבו קטין נוסף ואמו של הנהג הקטין. בבירור ראשוני הנהג טען כי הוא בן 15, אך בבדיקה עלה כי הוא בן 13. בבדיקת השוטרים עלה כי אבי המשפחה ככל הנראה בעבודה והאם אמרה כי היא בדרך לטיפול רפואי. יושבי הרכב עוכבו לתחנה שם נמסרו דו"חות והרכב הושבת ל 30 ימים.

רס"מ אדריאן בואר סייר בתחנת העיירות: ''אירוע כזה מבטא פעם נוספת את האכיפה שלנו באזור. מדובר במקרה המסכן את משתמשי הדרך, נהגים והולכי רגל. ברגע שהבחנו בנהג פעלנו להפסיק את העבירה תוך שימוש בכלים החוקיים העומדים לרשותנו ובכך להרחיק את הסכנה מהאזרח הנורמטיבי''.

​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים: https://bit.ly/3iQmqmo


כתבות נוספות למקרה שפספסת...