התרומה המרגשת של ''גני יעלים''

הבעלים של גני יעלים, קבוצת צפריר, החליט לתרום מאות פריטי ציוד סיעודי ל''יד שרה'' ובית הלוחם בבאר שבע
send whatsapp messsage send FB messsage
התרומה המרגשת של ''גני יעלים'' תרומה מרגשת, שתסייע לרבים (צילום: באדיבות גני יעלים)

תרומה מרגשת של גני יעלים - ל''יד שרה'' ול''בית הלוחם'': מאות פריטים של ציוד עזר סיעודי - מיטות, כסאות גלגלים, מנופים להרמת מטופלים ועוד. שוויים מוערך במאות אלפי שקלים. גני יעלים שימש שנים רבות כדיור מוגן, שהעניק מסגרת גם למטופלים סיעודיים, ברמה גבוהה ביותר. כחלק ממסורת של גני יעלים להיות מחוברים לעיר ולקהילה, הוחלט על התרומה החשובה הזו.

לאחרונה, גני יעלים עבר שיפוץ נרחב והפך לדיור איכותי לבני 60 פלוס. בעלי המקום החליט, כי הציוד הסיעודי האיכותי ששימש את המקום לא יימכר, אלא ייתרם לשני גופים העושים עבודת קודש בחברה הישראלית. 

המשאיות הועמסו במאות פרטי ציוד סיעודי איכותי, תרומת גני יעלים לקהילה (צילום: באדיבות גני יעלים)

היום, שלישי, הגיעו משאיות להעמיס את מאות הפריטים, שמעתה ישמשו מטופלים ואת מי שמשאילים ציוד מעמותת יד שרה. מדובר בתרומה חשובה לשתי העמותות האלה. בין היתר, נתרמו מאות כסאות גלגלים, מיטות מיוחדות למטופלים סיעודיים, מנופי הרמה למטופלים ועוד, ציוד איכותי שימשיך לסייע למי שהכי זקוקים לו.

גני יעלים נהנה ממוניטין מעולה למן הקמתו, לפני למעלה מ-30 שנה. "בית גניה - גני יעלים" שופץ וחודש ביסודיות והוא חוזר לפעול ובגדול, כבית מגורים ייחודי להשכרה לגיל השלישי הצעיר ברוחו.

הבעלים המיתולוגי של "בית גניה-גני יעלים", קבוצת צפריר, וצוות ההנהלה החדשה, מבטיחים דירות יפות ואיכותיות להשכרה בלבד, ללא פיקדון במחירים הוגנים וסבירים, מבלי לשעבד את הבית או תשלום של מאות אלפי שקלים ויותר עבור פיקדון שהולך ונשחק, אצל האחרים.

קבוצת צפריר וצוות ההנהלה, הנמצאים בסיומו של מסע שיפוצים נרחב של הבית, כולל ריהוט חדש, מדגישים שבגני יעלים המחודשת, לא תהיה מחלקה סיעודית והדיור במקום יושכר לגיל השלישי עד גיל 77 צעירים ברוחם ויכולתם. 

במתכונת החדשה צפויות הפתעות רבות לדיירים החדשים - מעבר לאווירה הביתית החמה.  תחושת הביטחון האישי והציבורי - מבחר גדול של דירות קטנות ובינוניות, לפי דרישה, לזוגות, לבודדות ובודדים שרוצים איכות חיים.רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים: https://bit.ly/3iQmqmo

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬