רוקדים זומבה - ותורמים לקהילה: יופי של יוזמה בשכונת כלניות

מירב סהר הינה מדריכת זומבה מוסמכת. היא מקיימת פעילות זומבה לתושבי השכונה - והכסף שנאסף - משמש לאירועים קהילתיים לטובת תושבי השכונה
send whatsapp messsage send FB messsage
זומבה בכלניות (צילום סלולרי ללא קרדיט / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

לא רק שכונה - גם קהילה מגובשת: שכונת כלניות, הנחשבת שכונה חדשה וצעירה, המאופיינת בבנייה צמודת קרקע, היא גם קהילה תוססת. לא עוד שורות בניינים, בהם איש אינו מכיר את שכנו, אלא תושבים המאוגדים בקבוצות וואצאפ ופייסבוק,בהן לא רק מועבר מידע חיוני ושוטף, אלא גם מובאות יוזמות לטובת הכלל.

בשכונה פועל וועד מסודר, גרסא מודרנית ומשוכללת לוועדי השכונות שפעם כל כך איפיינו את באר שבע. הוועד לא רק מעדכן את התושבים, הוא גם קשוב לצרכיהם.

כך למשל,  עלה רעיון של תושבת השכונה מירב סהר, שהינה מדריכת זומבה מוסמכת,  לקיים פעילות זומבה לתושבי השכונה בעלות סימלית, כאשר הכסף שנאסף משמש את תושבי השכונה לאירועים קהילתיים. בסופו של דבר, הכסף חוזר לתושבים. יוזמה מבורכת - שכדאי ומומלץ לחקות.


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים: https://bit.ly/3iQmqmo

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬