רוע נוראי: תושבי רהט שחטו בעל חיים מוגן

שני החשודים נסעו לשטח מזרחית לבאר טוביה על מנת לעסוק בציד בלתי חוקי, תפסו בעל חיים בסכנת הכחדה ופשטו את עורו
send whatsapp messsage send FB messsage
מזעזע: הדורבן השחוט (צילום: משטרת ישראל)

התאכזרות נוראית כלפי בעלי חיים: בלשי משמר הגבול של משטרת ישראל עצרו הלילה, בין חמישי לשישי, שני חשודים תושבי רהט, שעסקו בצייד לא חוקי של בעלי חיים.  המעצר בוצע בפעילות של היחידה המרכזית של מג"ב דרום יחד עם מרכז הבינה של החיל התקבל מידע בדבר חשודים שמבצעים צייד לא חוקי בתל צפית באזור כפר מנחם, מזרחית לבאר טוביה.

בלשי מג"ב התחקו אחר החשודים ועצרו אותם כאשר יצאו מהשטח. בחיפוש ברכבם נתפסו דורבן שחוט וכלי צייד. שני החשודים, תושבי רהט בשנות ה-30 וה-50 לחייהם, הועברו לחקירה ברשות הטבע והגנים.הדורבן הינו בעל חיים בסכנת הכחדה בישראל.

לוחמי משמר הגבול פועלים בשטחים החקלאיים במספר פעילויות מגוונות הן בשמירה על ביטחונם ופרנסתם של החלקאיים והן בשמירה על בעלי החיים וערכי הטבע המוגנים.


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים: https://bit.ly/3iQmqmo

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬