זמר מהדרום חשוד בהעלמת מיליוני שקלים

הזמר, תושב שדרות, סיפר לביטוח הלאומי שהוא גרוש, אינו עובד ויש לו חוב של חצי מיליון שקלים. במציאות, על פי החשד, היה סוגר כ-11 הופעות בחודש - בלי לדווח למס הכנסה
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום הדמיה: samer daboul / PEXELS (המצולם אינו קשור לכתבה)

בפעילות משותפת של רשות המסים וביטוח לאומי נעצר זמר מהדרום בחשד להעלמת הכנסות של מעל 2 מיליון ₪ ודיווח כוזב לביטוח לאומי.
 

שמעון מזרחי, תושב שדרות, זמר בעיסוקו, הובא היום, חמישי, בפני בית משפט השלום בירושלים בחשד להעלמת הכנסות בסכום של למעלה מ – 2 מיליון שקלים, ובדיווח כוזב למוסד לביטוח לאומי אודות מעמדו האישי.
 
מהבקשה לשחרור בערובה שהוגשה לבית המשפט עולה, כי במסגרת פעילות שביצע פקיד שומה חקירות ירושלים והדרום בשיתוף היחידה הארצית לחקירות הונאה שלוחת ירושלים והדרום של ביטוח לאומי נפתחה חקירה בחשד כי מזרחי, תושב שדרות, אינו מדווח על הכנסותיו. אתמול הפכה החקירה לגלויה ונערכו חיפושים ונתפסו מסמכים בביתו.
 
עוד צוין בבקשה למעצר כי מהחקירה עולה כי ​מזרחי מופיע כזמר ומקיים הופעות ואירועים ברחבי הארץ במשך לפחות 10 שנים בסדר גודל של כ-11 הופעות בחודש. זאת, למרות שהוא מדווח במערכות הביטוח הלאומי כגרוש בעל חוב של כחצי מיליון ₪ ללא עיסוק וללא הכנסות. על פי החשד, מזרחי נוהג לקבל לידיו את התשלום עבור כל הופעה במזומן ללא הוצאת חשבוניות כנדרש, והוא אינו מדווח על הכנסותיו מאירועים אלה, לא מנהל ספרים כנדרש ולא מנהל כלל תיק במס הכנסה.
 
במסגרת הפעילות, נעצר חשוד נוסף שעל פי החשד, חשבון הבנק שלו מהווה "מכבסה" מהכנסות מאירועים וייצוג אומנים, שלא דווחו לרשויות המס.
 
כבוד השופט עמיר שקד שחרר את החשוד בתנאים מגבילים ביניהם הפקדת מזומן על סך 30,000 ₪, התחייבות אישית על סך 500,000 ₪ וערבות צד ג' על סך 150,000 ₪.


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים: https://bit.ly/3iQmqmo

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 

כתבות נוספות למקרה שפספסת...