לא תאמינו איך סוכל שוד בתחנת הדלק מיתר

חוסר הביטחון בנגב: בהפרש של ימים ניסו שוב רעולי פנים לשדוד את תחנת הדלק במיתר. בפעם הקודמת הצליחו, הפעם פחות
send whatsapp messsage send FB messsage
לא תאמינו איך סוכל שוד בתחנת הדלק מיתר תחנת הדלק מיתר (צילום: גוגל מפות / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'), מוקד האבטחה (צילום: צוות 3)

תחנות הדלק בנגב הפכו מזמן ליעד לשודדים רעולי פנים, שמגיעים בעיקר בשעות הלילה ושודדים באלימות סחורה הנחשבת ''חמה'', דוגמת סיגריות ואלכוהול וגם מזומנים, אם יש כאלה בקופה. לפני שבוע שדדו רעולי פנים את חנות הנוחות בתחנת הדלק במיתר, כשהם מאיימים על מוכר במקום בחפץ חד.

אתמול, שני, סמוך לשעה 21:30 נכנסו רעולי פנים לתחנת הדלק וניסו שוב לבצע שוד. הפעם השד סוכל לא על ידי המשטרה, אלא על ידי מוקד ''צוות'' 3 ומאבטח בישוב מיתר. המוקד הזעיק את מאבטח היישוב, שהגיע בזמן וגרם לשודדים להשאיר את השלל ולברוח. מנכ"ל צוות 3 מערכות מיגון, אבנר בן אריה: "בזכות לחצן המצוקה, שמחבר בין החנות למוקד צוות 3, הצלחנו לקצר את זמן התגובה, להזעיק כוחות ולמנוע נזק".

אחד המוכרים בחנות הבין שנקלע לאירוע שוד. הוא פעל בקור רוח, לחץ על לחצן המצוקה הסמוי שמחבר בין החנות למוקד האבטחה של צוות 3  ובכך הזעיק אותם.

המוקדנים קיבלו את ההתרעה מידית ודיווחו למאבטח בישוב כי שני חשודים נמצאים בחנות הנוחות. המאבטח, שאייש באותה עת את ביתן השמירה בכניסה לישוב, לא חשב פעמיים והחל לרוץ לעבר תחנת הדלק. שם, הספיק לזהות את שני החשודים יוצאים את החנות, כשבידיהם היה מוט ברזל ("לום") והשלל החשוד כגנוב.

שני החשודים, שהופתעו מהמאבטח שהופיע מולם ואקדח בידו, זרקו את השלל ונמלטו בריצה מהמקום. את האירוע ניהלו קב"ט המועצה ומשטרת ישראל שהגיעו למקום.רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים: https://bit.ly/3iQmqmo

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬