מתרחבים: איזה חברת היי טק שכרה עוד שטח בגב ים?

''אנו רואים ערך רב בהנגשת ההייטק בישראל לכוח אדם איכותי שאינו מתגורר באיזור המרכז'', אומרים בחברה - ומקווים לגייס לעבודה 100 אנשי היי טק באר שבעים
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: עיריית באר שבע / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

חברת סייברארק (CyberArk) הישראלית מרחיבה את מרכז הפיתוח שלה בבאר שבע וחתמה על הסכם לשכירת שטח נוסף בפארק ההייטק גב ים נגב. לדברי החברה, היא תמשיך בגיוס עובדים למשרות טכנולוגיות שונות, כאשר המטרה היא להגיע לכ-100 עובדי פיתוח סה"כ בבאר שבע בטווח של השנתיים הקרובות.

מרכז הפיתוח של סייברארק ממוקם בפארק ההייטק 'גב ים נגב', בסמוך לשטח בו מוקם קמפוס התקשוב החדש של צה"ל ולאוניברסיטת בן גוריון, וישתרע מעתה על שטח של כ-720 מ"ר. בפארק פועל גם מערך הסייבר הלאומי ויותר מ-70 מרכזי פיתוח וסטארטאפים.

"עובדינו במרכז החדש משתלבים במערך המחקר והפיתוח הכללי של החברה, כאשר עבודתם מהווה  חלק משמעותי מליבת הפעילות המקצועית של סייברארק", אומר אודי מוקדי, מנכ"ל ומייסד סייברארק.  "המרכז בבאר שבע נפתח בשיאה של מגפת הקורונה, מתוך אמונה שזהו הצעד הנכון לעשות, הן ברמת החברה והן ברמה הלאומית של תמיכה בקידום ההייטק הישראלי בפריפריה. כיום, לאור הצלחת המהלך, אנחנו שמחים להרחיב את הפעילות כדי להמשיך בגיוס עוד עובדים, שבזכותם החדשנות הישראלית של סייברארק מגיעה ליותר מ-7000 לקוחות החברה ברחבי העולם."

"אנו רואים ערך רב בהנגשת ההייטק בישראל לכוח אדם איכותי שאינו מתגורר באיזור המרכז, וגאים להיות חברה ישראלית שמפעילה מרכז פיתוח בדרום בנוסף למרכז המו"פ שלנו במרכז הארץ", אומר חן ביתן, מנהל סייברארק ישראל וסמנכ"ל מוצרים גלובלי. "סייברארק מתחברת למהלך של העצמת האקוסיסטם בבאר שבע, הן בהיבט הציוני, והן כיוון שזה מסייע לנו בהרחבת מקורות הגיוס בתקופה מאתגרת של מחסור במהנדסי פיתוח." 

רוביק דנילוביץ' ראש העיר באר שבע: "זוהי בשורה שמבטאת את אמון הרב שחברות מגלות בעיר באר שבע, וודאי חברה גלובלית חשובה כמו סייברארק, ואת ההזדמנות שמזהים בעיר כמרכז בינלאומי מוביל בתחומי הידע, ההייטק והחדשנות. סייברארק הגיעה לבאר שבע מתוך ראיה כנה של פיתוח הנגב, וכיום מתפתחת ומרחיבה פעילותה בעיר כי מבינה שמרובע החדשנות של באר שבע, תצא הבשורה הבאה, פריצת הדרך בתחומי הסייבר והפיתוח הטכנולוגי."

במסגרת פעילותה בפארק גב ים נגב, סייברארק משלבת סטודנטים למדעי המחשב כמתמחים במהלך לימודיהם, וזאת במסגרת תוכנית STARSHIP, שמטרתה לאפשר לסטודנטים הלומדים באוניברסיטת בן גוריון גישה לחברות הייטק מובילות הפועלות בבאר שבע, תוך היכרות מעשית עם סביבת הפיתוח בתעשייה המקומית. הסטודנטים מגיעים פעמיים בשבוע למשרדי סייברארק, מקבלים ליווי צמוד מעובדים המשמשים כמנטורים, ולוקחים חלק אמיתי בפרויקטים טכנולוגיים של החברה. מעבר לניסיון המקצועי שהם רוכשים, התוכנית מאפשרת להם להכיר את הצוותים מקרוב, להבין את תעשיית ההייטק מקרוב, ולהתחיל לפתח בסיס לקריירה כבר תוך כדי לימודים. 

אבי יעקובוביץ' מנכ"ל גב-ים: "בפארק נבנה אקוסיסטם מיוחד, המשלב במקום אחד תעשיית היי-טק בינלאומית, אקדמיה פורצת דרך ואת היחידות הטכנולוגיות של צה"ל. אנחנו שמחים שחברה ישראלית גלובלית כמו סייבארק בוחרת להרחיב את מרכז הפיתוח שלה וזו עדות להרחבת פעילותן של חברות בינלאומיות בפארק. חברות ההיי-טק שמגיעות אלינו מבינות מהו הפוטנציאל האדיר של המקום ופותחות כאן את מרכזי הפיתוח שלהן".


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים: https://bit.ly/3iQmqmo

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬