הכנס למצויינות בחינוך נערך בב''ש

האירועים, במגוון תחומים של העשייה החינוכית, עמדו בסימן ''מצוינות והשתנות בתנאים של אי וודאות''
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: דיאגו מיטלברג / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

במסגרת האירוע שהפך למסורת ומתקיים במוסדות החינוך ובמגוון מוקדים ברחבי העיר, חושף מינהל החינוך העירוני בפני תושבי העיר את מגוון תוכניות המצוינות בב"ש. 

השבוע מהווה אירוע שיא וביטוי לעשייה חינוכית בכלל מערכת החינוך, הפורמאלית והבלתי פורמאלית. להורים ותלמידים שהגיעו להתרשם התאפשר לשמוע, לראות ואף לקחת חלק בפעילויות וסדנאות הממחישות את תוכניות המצוינות החל מגני הילדים ועד יב'. אנשי חינוך  לקחו חלק בפעילויות של עמיתיהם וחלקו ידע ורעיונות בניהם. כמו כן, צפו המשתתפים במעגלי שיח מרתקים תוך שילוב סרטונים ומצגות.

השבוע נפתח באירוע פתיחה חגיגי כאמור בסימן מצויינות והשתנות בתנאי אי וודאות והמשיך עם מגוון פעילויות חקר בהן: יריד חקר בחווה החקלאית ופעילויות במתקני מים המייצגים התפתחות טכנולוגית של ניצול מים לאורך ההיסטוריה, יום שיא מדעי טכנולוגי, טורניר שחמט, הכשרה כיצד להציג מופע אימפרוביזציה, קונצרט מחלקת פסנתר, פעילות תרפיה באמצעות צבעי מים, פעילות במרחבים רגשיים – חדר סנוזלן, פעילות בשילוב עם בעלי חיים, "איקיגאי" – מפגש איתור חוזקות ועוד. 


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים: https://bit.ly/3iQmqmo

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬