פורסמו שמותיהם של ארבעת נרצחי הפיגוע בבאר שבע

הרב קרביצקי שימש משך 10 שנים כרבה של חב''ד בשכונת נחל בקע וניהל את בית התמחוי בשכונה. לורה יצחק, תושבת ב''ש, אם ל-3 ילדים קטנים. דורי יחבס ממשוב גילת. מנחם יחזקאל, בן 67 מבאר שבע
send whatsapp messsage send FB messsage
הנרצחים: הרב משב קרביצקי, לורה יצחק, דוריס יחבס ז''ל (צילומים מרשתות חברתיות, ללא קרדיט, שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

הותרו לפרסום שמות נרצחי הפיגוע בבאר שבע:

דוריס יחבס ז"ל בת 49 מהמושב גילת
משה קרביצקי ז"ל מבאר שבע
לורה יצחק ז"ל בת 43 מהעיר באר שבע
מנחם יחזקל ז"ל בן 67 מהעיר באר שבע.הרב משה קרביצקי, שליח חב"ד בשכונת נחל בקע (לשעבר) בבאר שבע, נרצח גם הוא בפיגוע הדקירה בצהריים. הוא ניהל במשך 10 שנים את בית התמחוי בשכונה מטעם עמותת 'כולל חב"ד'. 

לורה יצחק, מבאר שבע, אם ל-3, נרצחה בפיגוע.

ההרוג הרביעי ששמו הותר לפרסום הוא  מנחם יחזקאל, בן 67,תושב העיר.

יהי זכרם ברוך!

בתוך כך נודע כי עם סיום חקירת שוטרי המז״פ בכל זירות הפיגוע הרצחני טיפלו מתנדבי זק״א באר שבע באיסוף הממצאים הרבים הטעונים קבורה. 

מאיר לסרי ושמעון זגורי מתנדבי זק״א באר שבע: ״הלב נקרע, מדובר באירוע שלא ראינו שנים בבאר שבע, מחבל נתעב שיצא במסע רצח ורצח בדם קר ארבעה אנשים בגלל היותם יהודים. כשהגענו למקום שמענו את הזעקות לעזרה, עשינו כל מה שיכולנו להציל. לצערנו אישה כבת 50 שכבה במקום ללא רוח חיים, ועוד 3 פונו לבית החולים ושם נקבע מותם. אנחנו מסיימים את הערב הקשה הזה עם ארבעה נרצחים הי״ד. צוות מורחב של מתנדבי זק״א באר שבע פעלו בחרדת קודש באיסוף הממצאים בכל הזירות בכדי להביאם לקבורה.״

ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ' אומר הערב:  ''תושבות ותושבים יקרים, ליבנו שותת דם. יום קשה עבר עלינו ומחר נקבור את הנרצחים בפיגוע הנתעב.
אחרי סיור בזירת האירוע, שוחחתי עד לפני מספר דקות עם כל משפחות הנרצחים והבעתי את תנחומיי בשם כל תושבות ותושבי העיר. העובדים הסוציאליים והשירות הפסיכולוגי מלווים אותם באופן צמוד.

כמו כן, שוחחתי עם משפחות הפצועות שמאושפזות במרכז הרפואי סורוקה ואיחלתי להן החלמה מהירה.
הנחתי את מערכת החינוך לפתוח מחר בבוקר את השעה הראשונה בשיח עם התלמידים על האירוע הטראגי. ברחבי העיר ובסמוך למוסדות החינוך תתוגבר האבטחה של כוחות הביטחון.

כמו כן, שוחחתי עם שני האזרחים האמיצים שגילו תושיה רבה וניטרלו את המחבל. אנו חבים להם תודה גדולה על נחישותם!
ראש הממשלה שוחח עימי הלילה, הביע את תנחומיו ואת כאבו.

מחר בע"ה בכאב גדול נקבור את מתינו, נלווה את המשפחות היקרות ונשתדל, עם כל הקושי, לשוב לשגרה ככל שניתן.
אני פונה אליכם ומבקש, למרות הזעם והכאב, אנא שמרו על איפוק.
ברגעים אלה כולנו מאוחדים ומחבקים את המשפחות.

לילה טוב ושקט''.


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3BMuCfS

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬