מפגש מרתק בין חדשנות לתעשייה - בפארק עידן הנגב ברהט

מרחב דרום בהתאחדות התעשיינים הפגיש תעשיינים, יזמים ואנשי טכנולוגיה עילית בפארק עידן הנגב, לשיח פורה לקידום התעשייה בנגב
send whatsapp messsage send FB messsage
מפגש מרחב דרום בהתאחדות התעשיינים ואינגב. צילום: התאחדות התעשיינים

מרחב דרום בהתאחדות התעשיינים פועל לקדם פיתוח של טכנולוגיות מתקדמות לתעשייה. במסגרת המאמץ, המרחב הפגיש השבוע תעשיינים צעירים חברי פורום דור ההמשך עם היזמים של חממת InNegev בבית עידן נגב ברהט.  

את המפגש הוביל מרחב דרום בהתאחדות התעשיינים, יחד עם לירן אהרון מחברת אהרון יוסף ובניו, המכהן כיו״ר פורום דור ההמשך וארנון קולומבוס, מנכ״ל אינגב. בפאנלים השונים באירוע דיברו בפני הקהל גם עימאד אל סאנע, מנכ״ל עידן נגב, נתנאל אליאב, מנכ"ל SightBit, חברה לניהול סיכונים בממשקי אדם-מים, חופים, אגמים מקורות מים וכפיר ניסים, מנכ"ל Pickommerce Robotics, חברה לייצור רובוטים חכמים לתעשיות מורכבות.  

האירוע הסתיים בהרצאה של דבי רולניק, מנהלת ביקורים וקשרי חוץ בסודהסטרים, על שותפויות אמת בתעשייה. חברי פורום דור ההמשך התרשמו באירוע מהפוטנציאל שבשיתוף פעולה בין יזמות טכנולוגית ותעשייה. אנשי הפורום הינם תעשיינים צעירים מתחת לגיל 47, בעלי מפעלי תעשייה, מנהלים וסמנכ״לים, המנהלים מפעלים החברים בהתאחדות התעשיינים.  

פורום דור ההמשך מייצר פלטפורמה לשיח מעיר, דינאמי ומתחדש, המעלה את הנושאים הבוערים לתעשיינים מדור ההמשך בפני ההתאחדות. התאחדות התעשיינים ובתוכה מרחב דרום, פועלים כל העת להעצים תעשיינים צעירים ולתת להם את הכלים להצעיד את מפעלי התעשייה אותם הם מנהלים קדימה.  

דנה אופיר, מנהלת מרחב דרום בהתאחדות התעשיינים מסרה: ''המפגש הוא צעד חשוב בקידום וחיזוק הקשר שבין התעשייה בנגב והיזמות הטכנולוגית שהולכת ומתפתחת כאן. השותפויות הנרקמות באירוע כמו זה בין תעשיינים ויזמים מייצרות פתרונות טכנולוגיים המקדמים את התעשייה בנגב ושומרים אותה מובילה בישראל ובעולם. נמשיך לפעול להרחבת שיתוף פעולה זה''. 


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3BMuCfS

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬