ח''כ יסמין פרידמן וחבר המועצה צח ברק פתחו לשכת ייעוץ לתושבי ב''ש

לשכת הייעוץ תסייע לתושבים במגוון נושאים מול הרשויות, בהן עירייה, ביטוח לאומי, עמידר ועוד
send whatsapp messsage send FB messsage
ח''כ פרידמן וחבר המועצה צח ברק (צילום: אופיר צדוק, שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

ח"כ יסמין סקס פרידמן וחבר מועצת העירייה צח ברק, חנכו אמש, שני, לשכת ייעוץ לתושבי העיר. הלשכה תסייע בעזרה וטיפול מול המוסדות השונים: ביטוח לאומי, עמידר ועירייה. לכתבנו סיפרה פרידמן: "היום היה זה המפגש הראשון שהיה מאוד מוצלח הגיעו הרבה פניות. המטרה בפתיחת הלשכה להנגיש את עצמנו לציבור הזקוק לעזרה והמרגיש שנפל בין הכסאות ודברים שלא טופלו כראוי או שלא נעשה עמו צדק".

​​​​​​​לפעילים חברתיים בבאר שבע יוזמה זו של  ח"כ פרידמן היא טבעית ולא מפתיעה אחד מהם אמר לכתבנו: "אצלה זה בדם לעזור לאנשים בעיקר לאותם שבורים קשיי יום. זכור לי שכבר לפני היותה חברת מועצה ובודאי לפני שכיהנה בכנסת. תמכה ועזרה למאות מתושבי העיר לנשים חד הוריות מחוסרות דיור שנפלטו לרחוב בשל חובות להוצאה לפועל , עמידר ועוד.קשישים ואוכלוסיות בסיכון .
אותה אני מגדיר חברת הכנסת העוסי"ת."

הלשכה תהיה פתוחה לקהל בתאריכים: 24.3, 7.4 - בין השעות 16:00-19:00. לפרטים בטלפון: אופיר - 052-5424332.


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3BMuCfS

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬