כתב אישום נגד תושב רהט - על אחזקת רובה M16 בביתו

החיפוש נערך ב-17 לפברואר, יום, שלישי, עם תום מערכת החקירה, הוגשה הצהרת תובע לקראת כתב אישום נגד האיש. בדצמבר האחרון הוחמרה מאוד הענישה על מחזיקי נשק בלתי חוקי
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: משטרת ישראל

כתב אישום נגד תושב רהט על אחזקת נשק בניגוד לחוק: בפעילות המשטרה כנגד נגע אמצעי הלחימה הלא חוקיים ביצעו שוטרי תחנת עיירות ולוחמי מג"ב ב-17 בפברואר חיפוש במתחם בית ביישוב רהט.

במהלך החיפוש אותר ונתפס רובה סער מסוג M16.  נעצר חשוד, תושב רהט כבן 53, ומעצרו הוארך מעת לעת.  היום עם תם מלאכת החקירה הוגשה הצהרת הפרקליטות בדבר כוונתה להגיש כנגדו כתב אישום. 

מתחילת השנה בזכות עבודה מאומצת ומאבק נחוש כנגד נגע האמל"ח הלא חוקי הוגשו בתחנת העיירות לבדה  10 כתבי אישום תוך לבקשה למעצר עד תם ההליכים בעבירות החזקת נשק לא חוקי,  לא כולל תפיסה זו.

הכנסת אישרה בדצמבר האחרון בקריאה שנייה ושלישית תיקון לחוק העונשין,  אשר קובע ענישת מינימום למורשעים בעבירות נשק. החוק עבר כהוראת שעה למשך שלוש שנים. 

על פי החוק, שקידם שר המשפטים גדעון סער,  מי שהורשע בעבירות של החזקה, נשיאה, רכישה או סחר בנשק שלא כדין - עונשו לא יפחת מרבע מהעונש המרבי שנקבע לאותה עבירה בחוק - שבע עד 15 שנות מאסר. בית המשפט לא יוכל להטיל את כל העונש באופן של מאסר על תנאי.


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3BMuCfS
​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬