חוות גידול הקנאביס הרפואי של יוניבו תעסיק עובדים עם מוגבלויות

העובדים החדשים יעבדו בחוות ''עמית'' של חברת הקנאביס הרפואי, הממוקמת במושב רנן הסמוך לאופקים במסגרת שיתוף פעולה עם המרכז התעסוקתי-שיקומי ''בית היוצר – עדי אופקים''
send whatsapp messsage send FB messsage
חוות גידול הקנאביס הרפואי של יוניבו תעסיק עובדים עם מוגבלויות צילום: יח''צ - שימוש הוגן על פי סעיף 27א'

חברת "יוניבו", הגדולה בספקיות קנביס הרפואי בישראל , תעסיק בחוות הגידול "עמית" במושב רנן בנגב עובדים עם מוגבלויות. העסקת העובדים מתקיימת במסגרת שיתוף פעולה עם "בית היוצר – עדי אופקים", מרכז תעסוקתי-שיקומי שהוקם על ידי עיריית אופקים ומופעל ומנוהל על ידי "עדי נגב – נחלת ערן" כדי לשנות עבור אנשים עם קשת רחבה של מוגבלויות את מערך התעסוקה בדרום הארץ. מטרת המרכז היא להקנות למשתקמים אורך חיים יצרני ולאפשר להם השתלבות בתהליך נורמליזציה חברתית ועצמאות כלכלית.

העובדים החדשים בחוות "עמית", בה מגדלת "יוניבו" את מיטב הזנים המשווקים בישראל, יעבדו לצד כלל עובדי החווה וישובצו בתפקידי Trimming ידני של הצמחים, המהווים חלק מרכזי בהכנת הצמח לייצור. עובדי החווה החדשים הם תושבי אופקים והיישובים בסביבה שהופנו ל"בית היוצר – עדי אופקים" על ידי הרשויות המקומית, משרד הבריאות ומשרד הרווחה. כחלק משיתוף הפעולה, חוות "עמית" תאפשר לעובדיה החדשים תעסוקה מותאמת בסביבה המאפשרת להם להביא לידי ביטוי את יכולותיהם, תעודד אותם לעצמאות ותאפשר להם להשתכר בכבוד.

מנכ"ל ומייסד "יוניבו", גולן ביטון: "כחברה שמובילה בתחומה, וכחלק מכמה פרויקטים שהחברה מובילה לטובת המטופלים, 'יוניבו' מאמינה כי יש לה גם אחריות חברתית ויכולת לסייע בתיקון פערים. עבודת הקודש המבוצעת מדי יום ב'בית היוצר – עדי אופקים' מתחברת לערכים האישיים שלנו ואנו גאים על ההזדמנות לאפשר לאנשים המתמודדים עם אתגרים על בסיס יומי תעסוקה מכבדת, פרנסה, עצמאות ובשאיפה גם תחושת סיפוק מהמלאכה. אנו נמשיך ונפעל על מנת לעשות טוב לחברה במקום בו אנו נמצאים ועובדים וגאה בהנהלת ועובדי חוות 'עמית' להם תפקיד משמעותי בנושא".

מנכ"ל הכפר השיקומי "עדי נגב – נחלת ערן", אבי וורצמן: "הדרך לתיקון עולם מתרחשת בעזרת חברות כמו "יוניבו" שמקבלות לשורותיהם עובדים עם מוגבלויות. כל אדם רוצה להרגיש חלק ושייך לחברה, היום החלום הזה מתגשם עבורנו ועבור ארבעה עובדים עם מוגבלויות שעבדו ב"בית היוצר – עדי אופקים" ויוצאים לדרך חדשה. תודה לעדי כרמי ולהנהלת חוות הקנאביס "יוניבו" המתייחסת לעובדים עם מוגבלות כאל שווים, וצועדת בנתיב לתיקון עולם".


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3BMuCfS
​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]