יועצות יופי בדימונה הוכשרו למאבק באלימות במשפחה

בעיריית דימונה נקטו ביוזמה משותפת עם מסל''ן: 'שומרות הסף' הינו מיזם קהילתי מטעם הרשות לביטחון קהילתי והמחלקה ליישוב סכסוכים באוניברסיטת בן גוריון המגייסת נשים לצורך הכשרתן להיאבק באלימות במשפחה
send whatsapp messsage send FB messsage
יועצות יופי בדימונה הוכשרו למאבק באלימות במשפחה צילום: עיריית דימונה / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

יועצות יופי מובילות בדימונה עברו הכשרה למאבק באלימות במשפחה בהנחיית מסל"ן. 'שומרות הסף' הינו מיזם קהילתי מטעם הרשות לביטחון קהילתי והמחלקה ליישוב סכסוכים באוניברסיטת בן גוריון המגייסת נשים לצורך הכשרתן לאיתור, זיהוי והכוונת נשים בקהילה החשופות לאלימות.

ההכשרה התקיימה בשיתוף מקצועי עם מסל"ן, מרכז הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית ואלימות מחוז נגב ובהובלת המח' לביטחון קהילתי, אגף החינוך עיריית דימונה. 

יועצות היופי קיבלו כלים כיצד לזהות מצבי סיכון בקרב נשים בקהילה ולמדו על חשיבות הפניה לגורמי טיפול מתאימים בקהילה. ההכשרה הינה בעלת ארבעה מפגשים כאשר מטרתן היא מתן ידע וכלים לאיתור וזיהוי נורות אדומות, היכולת לשמוע "מעבר למילים", לפתח אוזן רגישה ולקרוא את המצוקה.

מטרה נוספת היא להקנות ידע וכלים על מנת לדובב את הנשים החשופות לאלימות, לא להרחיק ולא לשפוט, להיות גורם מפנה ולא גורם מטפל.

המנחות המקצועיות של מסל"ן, הדגישו ליועצות היופי שבמקום שיש ספק – אין ספק! והדגישו את החשיבות בהפניה לגורמי טיפול.
יועצת יופי משתפת "תודה על שיעור חשוב לחיים ועל הכלים לעזור לאחרות..". המחלקה לביטחון קהילתי בעיריית דימונה מזמינה אותך להצטרף אלינו ולרכוש כלים לזיהוי אלימות במשפחה ולסיוע ראשוני לנשים במסגרת ההתמודדות עם אלימות. 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]‬ ​​​​​​​​​​​​​​