שמעון בוקר: ''תגובות מדהימות בב''ש לקמפיין הגיוס למען נתניהו''

סגן ראש עיריית ב''ש ויו''ר מועצת הליכוד בב''ש: ''לתפיסתי אין שום הבדל אם יגיעו לעיסקת טיעון עכשיו או שיסיימו את המשפט בעוד חמש שנים . במידה והפרקליטות והשמאל לא יירדו מהעץ עלול  לשרור תוהו ובוהו''
send whatsapp messsage send FB messsage
שמעון בוקר: ''תגובות מדהימות בב''ש לקמפיין הגיוס למען נתניהו'' ח''כ נתניהו (צילום: אבי אוחיון / לשכת העיתונות הממשלתית/ CC BY SA 3.0)

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

קמפיין גיוס המונים עבור הוצאות משפט יו"ר האופוזיציה וראש הממשלה לשעבר יצא לדרך. גיוס המונים זה יזם העיתונאי ינון מגל. "חברים יקרים אנשי המחנה הלאומי ,אנחנו יוצאים היום לגיוס ההמונים הגדול של מחנה הימין ,מתוך תחושה והבנה שמשפט נתניהו הוא תוצאה של רדיפה וניסיון להשיג בכל דרך ובכל מחיר הרשעה של מנהיג המחנה ומתוך כוונה להרחיק אותו מהנהגת המדינה." נכתב בדף הפנייה להמונים.

"היום אנו אנשי המחנה הלאומי תורמים את חלקנו להגנה על מנהיג המחנה .כי כשהשמאל והפרקליטות הושיבו את בנימין נתניהו,על ספסל הנאשמים הם הושיבו עליו את כולנו. המשפט הזה אינו של נתניהו בלבד והוא לא יושב שם לבדו. לכן כולנו לוקחים היום חלק במימון המשפט כי המשפט הזה הוא של מחנה הימין כולו."

עוד מצויין בדף ההוראות: "התשלומים ירשמו יסלקו לעמותת מוסרי  ע"ר 580622041" האתר פועל ברציפות יום ולילה. עוד מפרסמים האחראים על הקמפין כי "מותר לאדם אחד או לבני משפחה שגרים יחד לתרום יותר מפעם אחת.עד לסכום מצטבר של 5.000 שקל לכל בן משפחה".

שמעון בוקר סגן ראש עיריית באר שבע ויו"ר מועצת סניף הליכוד אמר לכתבנו: "כששמעתי שינון מגל הלך על הפרויקט הזה מיד העלתי את זה בכל הקבוצות שאני מחובר אליהם .התגובות היו מדהימות הוצפתי בטלפונים על אנשים המעוניינים לתרום החל מ-1 שקל ועד 5,000 ש"ח. באשר לעיסקת הטיעון אני בעד שיילך לעיסקה''.

"לתפיסתי אין שום הבדל אם יגיעו לעיסקת טיעון עכשיו או שיסיימו את המשפט בעוד חמש שנים . משום שכך או כך, במידה והפרקליטות- והשמאל לא יירדו מהעץ עלול  לשרור תוהו ובוהו במדינה."