רכב מאבטח תחנת תל שבע הועלה באש, השוטרים ערכו מגבית למענו

המאבטח הינו סטודנט, שהגיע לעבודתו בנקודת המשטרה ביישוב - והותקף בפרעות. המון התנפל על רכבו, הוא הצליח להימלט, אך רכבו, בו מחשבו האישי, מסמכים חומר לימודי - נשרף כליל
send whatsapp messsage send FB messsage
רכבו של המאבטח עולה באש (צילום סלולרי ללא קרדיט, שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

וידאו: רכב המאבטח עולה באש (צילום סלולרי ללא קרדיט / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

ניסיון לינץ' בליל הפרעות בנגב: המאבטח בנקודת המשטרה בתל שבע, המועסק דרך חברה חיצונית, הותקף על ידי המון זועם בעת שהיה בדרכו לעבודה. מתפרעים זיהו את רכבו, התנפלו עליו וניסו לבצע בו לינץ'. המאבטח, סטודנט, הצליח להימלט, אך הותיר ברכבו את מחשבו האישי, ארנקו בו כסף ומסמכים וכן ציוד אישי. 

המאבטח הצליח לחמוק ולהגיע לנקודת המשטרה, אך גילה כי בינתיים רכבו הועלה באש על ידי הפורעים. המאבטח הינו סטודנט, שנור בעקבות האירוע ללא מחשב, בו היה כל החומר הלימודי, ללא רכב וללא מזומנים. השוטרים נרתמו לסייע לו ואספו למענו סכום כסף. בשל הפרעות, המאבטח נותר בתחנה אחרי שסיים את המשמרת שלו ובבוקר הוסע לביתו על ידי השוטרים.

כעת מנסים לגייס מיהו שיסייע לו לרכוש מחשב חדש, מאחר וידו אינה משגת ואף פנו לציבור, אם מישהו יוכל לסייע לו במחשב שישמש אותו ללימודיו. 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​​​​​​​​