בלב העיר העתיקה: הנהג ירד לפרוק סחורה - ושב''ח גנב לו את הרכב

כתב אישום נגד שוהה בלתי חוקי מדהריה, שגנב רכב בעיר העתיקה, בעוד הנהג פורק ממנו סחורה
send whatsapp messsage send FB messsage
החשוד בדרך לגנוב את הרכב (צילום מצלמת אבטחה ללא קרדיט / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

נהג משאית הגיע לפרוק סחורה במסעדה ברחוב העצמאות, בעיר העתיקה של באר שבע. מכתב אישום שהוגש על ידי לשכת תביעות נגב לבית המשפט השלום בבאר שבע עולה כי עיסא צבאח, שוהה בלתי חוקי תושב דהרייה, ניצל את העובדה כי הרכב היה מונע והנהג ירד למסור סחורה, כדי לגנוב את המשאית. המקרה אירע ב-15 בדצמבר, בשעה 18:10.

וידאו: תיעוד גניבת הרכב (צילום מצלמת אבטחה ללא קרדיט / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')


כוח משטרה מתחנת העיירות חתר למגע ורדף אחרי צבאח, שפתח בנסיעה פרועה בכביש 60 לכיוון מיתר, תוך שהוא מסכן את עצמו, את השוטרים ומשתמשי דרך אחרים. בסופו של דבר, אחרי שהתעמת עם השוטרים, הוא נעצר. 

כנגד צבאח הוגשו כתב אישום ובקשת מעצר, בתיק שטופל על ידי תחנת העיירות. התיק מייחס לו עבירות של כניסה לישראל שלא כדין, גניבת רכב, נהיגה פוחזת, הפרעת שוטר ונהיגה ללא היתר וללא ביטוח. נהג המשאית, קורבן העבירה, השאיר את רכבו מונע בזמן שפרק ממנו סחורה לתוך מסעדה, אז נכנס החשוד צבאח לרכב ונמלט מהמקום. בשלב מסויים הרכב אותר והשוטרים כרזו לחשוד לעצור אולם זה המשיך בנסיעה פרועה תוך סיכון משתמשי הדרך עד שהגיע לדרך ללא מוצא אז נתפס על ידי השוטרים.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​