השדולה לקידום נשים בפריפריה מגיעה לפגוש את נשות ב''ש

השדולה לקידום נשים בפריפריה הושקה לפני 3 שבועות והיא עוסקת במפגשים עם נשים בפריפריה הגיאוגרפית והחברתית של ישראל
send whatsapp messsage send FB messsage
חברות השדולה לקידום נשים בפריפריה (צילום באדיבות השדולה / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

מאת: משה פריאל, כתבנו בכנסת

ביום חמישי, ה-23 בדצמבר, בשעה 17:00, תיערך פגישה של השדולה לקידום נשים בפריפריה בכנסת עם נשות באר שבע והנגב. המפגש ייערך באוניברסיטת בן גוריון, בחדר 202 בבניין אלון לטכנולוגיה עילית. במפגש ישתתפו חברות הכנסת :לימור מגן -תלם ,שרון רופא, אופיר ואלינה ברדץ-יאלוב. ג'ולי קייט, חברת מועצה ומייסדת שותפה של הפורום לקידום הנגב, יו''ר נעמ''ת חגית פאר ויו''ר מסל''ן באר שבע ליסה ניקולאיצ'וק יישאו דברי ברכה. 

השדולה לקידום נשים בפריפרייה הושקה בכנסת לפני  שלושה שבועות ובימים אלה עוסקת במפגשים עם נשים בפריפריה הגיאוגרפית וחברתית של ישראל.

ד''ר קארין יניב, חוקרת במחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה באוני' בן גוריון תרצה אודות זיהוי וירוס ומוטציות בשפכים להתראה מוקדמת וניטור האוכלוסיה.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​​​​​​​​