בן 16 ניסה לבצע מעשה סדום בקטינה מבית ספרו בב''ש

על פי הפרטים המותרים בפרסום, הקטין הוביל את הצעירה למקום מסתור מחוץ לבית הספר בב''ש וניסה לבצע בה מעשה סדום. הנער שוחרר למעצר בית
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום הדמיה: Photo by cottonbro from Pexels / המצולם אינו קשור לכתבה

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבית המשפט לנוער בבאר שבע כתב אישום נגד קטין בן 16, שביצע עבירת מין כלפי קטינה בת 16 שאיתה למד בבית הספר בבאר שבע. 

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד אירה ויימן קריקון, במהלך ההפסקה, הוביל הנאשם את המתלוננת למקום מוסתר, מחוץ לכותלי בית הספר, ושם ניסה לבצע בה מעשה סדום, שלא בהסכמתה החופשית.

המתלוננת ביקשה מהנאשם לאפשר לה לעזוב ובשלב מסוים אמרה שהיא צריכה להספיק לחזור לשיעור וחזרה לכיתה. כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירה של נסיון למעשה סדום.

הנאשם שוחרר על ידי בית המשפט למעצר בית מלא מחוץ לעיר ב"ש, שכולל איסור כניסה לבית הספר והפרקליטות מבקשת מבית המשפט להאריך את תנאיי מעצר הבית.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​