ח''כ מנסור עבאס: ''לא פוסל שותפות עתידית עם הליכוד''

יו''ר סיעת רע''מ התארח היום בשבתרבות של עיריית ב''ש - וסיפר כי מעורבות רע''מ במו''מ עם חמאס, הינה הזדמנות להסתכל על הסכסוך אחרת
send whatsapp messsage send FB messsage
יו''ר סיעת רע''מ, מנסור עבאס, בשבתרבות ב''ש (צילום: עיריית באר שבע)

ח"כ מנסור עבאס (יו"ר רע"מ) אמר הבוקר, שבת, בראיון לרועי כ"ץ בשבתרבות באר שבע  על משא ומתן של ישראל עם חמאס בעזרת רע"מ:  ''אני מקווה שכל הפלגים הפלסטינים יתחילו להסתכל עכשיו אחרת על הסכסוך הישראלי-פלסטיני ויש הזדמנות למשהו חדש''. 

עבאס אמר על הסירוב שלו לתפקיד שר בממשלה הנוכחית, ההצעות לתפקידי שר שקיבל ועל כך שאינו פוסל שותפות עתידית עם הליכוד.

וידאו: מנסור עבאס בשבתרבות באר שבע (צילום: עיריית באר שבע / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')


על פי כל הסקרים הנוכחיים, לאף אחד משני הגושים אין רוב מוחלט - והתזוזות הן בתוך הגושים הפוליטיים בלבד - כאשר רע''מ והמשותפת הן בעצם לשונות המאזניים בכל קואליציה אפשרית. בלעדי תמיכתן אן לפחות תמיכה של אחת מהן, ישראל עלולה לראות עצמה הולכת שוב, פעם אחר פעם, לבחירות. בממשלה הנוכחית, סיעת רע''מ הצליחה להביא הישגים רבים לנגב - בין היתר בהעברת תקציבים לפיתוח יישובי המגזר הבדואי ובחוק החשמל. לסיעת רע''מ תמיכה גדולה בנגב, שנתקבלה בין היתר בזכות ח''כ סעיד אלחרומי ז''ל, שנפטר לפני כמה חודשים באופן פתאומי מדום לב.

יו"ר ועדת הכספים של הכנסת אלכס קושניר (ישראל ביתנו) נשאל באשר לחשש לחשש מזן האומיקרון של נגיף הקורונה: "אעשה כל מה שאני יכול כיו"ר ועדת כספים כדי שכלכלת ישראל תישאר פתוחה ועסקים יעבדו, כי זה בסוף החיים עצמם... אני סבור שלא יהיה מצב שאנחנו נגיע לסגרים נוספים, אלא נוכל להתנהל כפי שהתנהלנו בגל הרביעי, מבלי לסגור את המדינה, מבלי לסגור את מערכת החינוך. זאת השאיפה". 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com