גיא דוננפלד מונה למהנדס המועצה התעשייתית נאות חובב

דוננפלד, בן קיבוץ שובל, הינו בעל תעודה לניהול מקרקעין ותואר ראשון בארכיטקטורה ובינוי ערים מהטכניון בחיפה
send whatsapp messsage send FB messsage
מהנדס חדש בנאות חובב: גיא דוננפלד - צילום: אלעד מלכה

גיא דוננפלד מונה למהנדס המועצה התעשייתית נאות חובב.  דוננפלד, נשוי + 2, מקיבוץ שובל, בעל תעודה לניהול מקרקעין ותואר ראשון בארכיטקטורה ובינוי ערים מהטכניון בחיפה. דוננפלד נכנס לתפקיד בתחילת חודש נובמבר .

האדריכל גיא דוננפלד מונה בתחילת חודש נובמבר למהנדס המועצה המקומית תעשייתית נאות חובב והוא יחליף את איתי קריספין. הוא מגיע לתפקיד עם ניסיון עשיר של כ-20 שנים במגזר הפרטי ובשירות הציבורי והוא אף כיהן כראש אגף תכנון סטטוטורי בחברת נמלי ישראל פיתוח ונכסים בע"מ וכמהנדס המועצה האזורית תמר.

כעת, משנכנס לתפקיד מהנדס מועצת נאות חובב אחראי על גיבוש מדיניות התכנון, רישוי וניהול הפרויקטים לפיתוח מרחב המועצה התעשייתית, גיבוש מדיניות האכיפה והפיקוח על הבנייה של הרשות ויישומה, הוצאת היתרי בנייה והרשאות בתחום הרשות ואף משמש כמהנדס הוועדה המקומית לתכנון ובנייה ואחראי על ניהול פעולותיה.

דוננפלד, שנכנס לתפקידו סמוך למעבר של אלביט מערכות ותע"ש לנאות חובב, יתמודד עם אתגרים חדשים כגון: הקמת מפעלים חדשים בשטחי מועצת נאות חובב, פיתוח תשתיות חדשות, כבישים וגשרים למפעלים העתידים לקום בשנים הקרובות.

דוננפלד אמר לאחר מינויו: "תחום התעשייה קרוב לליבי ואני מאמין גדול בשירות לקוחות במגזר הציבורי, קיצורי בירוקרטיה, שירות מהיר אמין ומקצועי. לנגב מקום חם בליבי והמטרה שלי להעביר כמה שיותר מפעלים בארץ לנאות חובב ולהגדיל את התעסוקה בדרום". 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com