מאות ידיים בורוד ביקשו: ''לא לאלימות בחברה שלנו!''

פעילות חינוכית מרגשת של ילד בית הספר נווה שלום בבאר שבע - ששיאה שלט שלא הותיר אף צופה אדיש
send whatsapp messsage send FB messsage
לא אלימות. יום פעילות חינוכית (צילום: באדיבות ביה''ס נווה שלום / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

מאות כפות ידיים בורוד ובקשה אחת: עוצרים את האלימות - זה בידיים שלנו. ילדי בית הספר נווה שלום, בשכונת נווה זאב, ערכו היום, חמישי, פעילות חינוכית בעקבות התגברות האלימות בחברה הישראלית בכלל ובמערכת החינוך בפרט. האירוע נערך בהנחיית שרת החינוך, ד''ר יפעת שאשא ביטון. 

בבית ספר נווה שלום, כמו בבתי ספר אחרים בארץ, עצר היום הכל מלכת והוקדש יום שלם בנושא אקלים מיטבי ומניעת אלימות. לדברי הצוות, התקיים שיח משמעותי  בכיתות, שכלל סרטונים, הסברה וסדנאות. בשיאו של היום התקיימה פעילות ויצירה משותפת של כלל תלמידי בית הספר מכל שכבות הגיל ובסופו נפרש ונתלה שלט ענק על שערי בית הספר ועליו הדפסי כפות ידיים בורוד.  מנהלת בית הספר אורית זוזוט בקשה לתלות את השלט מחוץ לכותלי בית הספר על מנת להדגיש ולחדד כי אין מקום לאלימות, ולהבהיר את חשיבות הנושא בקהילה.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com