פרקליטות המדינה סגרה את התיק נגד אנדריי אוזן: ''חוסר אשמה''

פרקליטות המדינה החליטה לסגור את התיק של אנדריי אוזן, ראש מועצת נאות חובב לשעבר מסיבה של העדר אשמה
send whatsapp messsage send FB messsage
הודעת הפרקליטות (צילום המסמך / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

המשנה לפרקליט המדינה עוה"ד ליאת בן-ארי הודיעה היום (שני) לעורך הדין ציון אמיר כי החליטה להיענות לערר שהגיש ולשנות את עילת סגירת התיק נגד לקוחו אנדריי אוזן ראש מועצת נאות חובב לשעבר, מסגירה "מחוסר ראיות" לסגירה בשל "היעדר אשמה."

עורך הדין אמיר מיהר לבשר את הבשורה המשמחת לאנדריי אוזן ראש מועצת נאות חובב לשעבר, שהגיב בסיפוק רב.

כזכור לפני כשלוש שנים נחקר אנדריי אוזן בחשד לביצוע עבירות של קבלת שוחד ועיברות נוספות. לאחר מאבק משפטי נגנז התיק בעילה של חוסר ראיות. אוזן סירב להסתפק בעילה זו לסגירת התיק ופרקליטו ציון אמיר הגיש ערר לפרקליטות המדינה וההחלטה שונתה היום לסגירה בעילה של "היעדר אשמה."

אוזן : "אני יודע שהחלטה כזאת ועוד בדרג הזה היא נדירה ולא מובנת מאליה אבל לא היה רגע שבו לא הייתי משוכנע ובטוח בחפותי ובידיעתי כי לא היה בתביעה נגדי שמץ של אמת. לצערי נפלתי קרבן לאנשי עוולה שניסו לפגוע בי בכל דרך...תודה לאל על ההחלטה הזאת של הפרקליטות..."

עורך דינו של אוזן ציון אמיר הוסיף : "מהרגע הראשון לאחר בחינת הראיות היה ברור לי כשמש כי אנדריי אוזן פעל כדת וכדין וכי לא נפל שמץ של רבב במעשיו. אני שמח שעוה"ד ליאת בן ארי קיבלה את הטענות שלנו ללא הסתייגות ושינתה את עילת הסגירה. בכך בא לסיומו הטוב מאבק בן כמה שנים שבמהלכו אנדריי אוזן נאלץ לשלם מחירים כבדים בכך שלא יכול היה לקבל תפקידים ציבוריים בכירים שהוצעו לו ולא היה ראוי להם ממנו...".


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com