הטרידו צעירה ברח' קרן היסוד - ונעצרו תוך דקות

תושבת מרכז הארץ שהתהלכה ברח' קרן היסוד סמוך למרכז האזרחי, הוטרדה על ידי נוסעי רכב שחלף במקום. היא הגישה תלונה ושני צעירים, תושבי חורה, נעצרו תוך דקות על ידי בלשי יס''מ נגב
send whatsapp messsage send FB messsage
ניידת (צילום: משטרת ישראל), רח' קרן היסוד (צילום: גוגל מפות) / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

הוטרדה, מהירה להגיש תלונה - וכעבור דקות, שוטרי יס''מ מכוח המשימהעצרו את החשודים במעשה. היום, שבת, בשעות אחר הצהריים, התלהכה ט', תושבת מרכז הארץ שנמצאת בבאר שבע, סמוך למרכז אזרחי, ברחוב קרן היסוד בבאר שבע. מכונית עקבה אחריה ושני צעירים מתוכה הטרידו אותה מילולית.

הצעירה ניסתה להתרחק, הצעירים המשיכו לעקוב אחריה. היא מיהרה להתקשר למשטרה. סיור של יס''מ פגש בה. היא הצטרפה לרכב הסיור, רכב סמוי ותוך דקות זיהתה את הרכב. שני צעירים, תושבי חורה, עוכבו לחקירה. ט' לא היססה להגיש תלונה מיידית עם קרות האירוע ולהצטרף לשוטרים בסריקה אחרי המטרידים.

במשטרה אומרים כי במקרים כאלה הגשת תלונה באופן מיידי קריטית לטיפול באירוע, זאת בנוסף למאמצים הגדולים המושקעים על ידי משטרת ישראל בימים אלה, להשבת תחושת הביטחון של תושבי באר שבע והנגב, במגוון אמצעים, גלויים וסמויים.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com