צפו: הנגב האלים - רעול פנים מרסס בירי בית מרקחת, בגלל קטטה

חמוש רעול פנים הגיע לפנות בוקר לבית מרקחת ברהט - ופתח באש מנשק אוטומטי, לדברי תושבים, נקמה על קטטה אלימה שארעה לפני כן. המשטרה עצרה חשוד כבן 30
send whatsapp messsage send FB messsage
רעול פנים מרסס בירי את בית המרקחת (צילום סלולרי / AMAR ASSADI / רשתות חברתיות / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

​​​​​​​
וידאו: הקטטה - וירי התגובה (מקור: סרטוני רשת ללא קרדיט / AMAR ASSADI בטלגראם / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')


תמונות שנראות כאילו נלקחו מסוריה: רעול פנים מגיע לבית מרקחת ברהט, פותח לעברו בנשק אוטומטי, עד ששחזיתו מנוקבת כדורים, בעוד חברו מתעד הכל בטלפון שלו. זה קרה ברהט, בשעה 2:00 לפנות בוקר. הסיבה, לדברי תושבים, הא קנמה על קטטה אלימה שארעה בצהריים, במהלכה תקפו צעירים אלה את אלה באבנים, אגרופים ואלות. 

התיעוד הזה מצטרף לתעודים מטרידים אחרים, בהם נראות כנופיות חמושות בנגב יורות ומאיימות, ובתום שבוע אלים מאוד באיזור.

מהמשטרה נמסר:  ''שוטרים ביצעו מעצרו של חשוד במעורבות בירי לעבר עסק הלילה ברהט. במשטרת ישראל התקבל הלילה במוקד 100 דיווח אודות ירי לעבר עסק ברהט. שוטרים הגיעו למקום, אספו ממצאים ונפתחה חקירה. במהלך פעולות החקירה נודעה זהותו של חשוד במעורבות במעשה ולפני זמן קצר ביצעו שוטרי תחנת רהט את מעצרו של תושב רהט כבן 30. חקירת האירוע נמשכת''. 

שוטרים הגיעו למקום, אספו ממצאים ונפתחה חקירה. מהלך פעולות החקירה נודעה זהותם של חשודים במעורבות במעשה ולפני זמן קצר ביצעו שוטרי תחנת רהט את מעצרם של שני תושבי רהט כבני 30 ועוכבו שני בעלי עסקים. 

''אנו פונים לציבור לדווח באופן מיידי למוקד 100 על כל מפגע בריונות או אלימות ולסייע במאבק בפשיעה למען בטחון הציבור ואיכות חייו'', מבקשים במשטרה. על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com