הפשיעה בב''ש: דנילוביץ נפגש עם ראש הממשלה. בנט: ''מבין את המצב''

ראש הממשלה אמר לראש העיר שהוא מבין את המצב והביע את מחוייבותו וכן את הבטחתו להירתם יחד עם כל משרדי הממשלה והגופים הלאומיים הרלוונטיים, אשר נושאים באחריות לאכיפה ולענישה במדינת ישראל
send whatsapp messsage send FB messsage
רוה''מ בנט (צילום: אבי אוחיון / לע''מ), זירת רצח בב''ש (קרדיט: דוברות מד''א), ראש העיר דנילוביץ' (צילום: BASWIM / CC BY SA 2.0)

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ', נפגש (היום, חמישי) עם ראש הממשלה בנט, בנושא הביטחון האישי והמשילות בנגב ובמדינת ישראל. בפגישה אישית שערכה כשעה בלשכת ראש הממשלה בירושלים,הציג דנילוביץ' בפני בנט, תמונת המצב ואת רחשי לב הציבור והציפייה המיידית  להחזרת הביטחון לתושבים, בנחישות.

הפגישה נערכה על רקע רצף האירועים האחרונים, בהם הרצח ברחוב סמילנסקי, מקרי ירי בשכונות, אירועי אלימות במרכז קניות ובילוי, פרוטקשן, הטרדות של נשים במרחב הציבורי ועוד. אתמול, רביעי, הבטיח השר לביטחון פנים להוריד לנגב שתי פלוגות מג''ב ובמקביל, המשטרה ערכה מבצע בזק, בהשתתפות מאות שוטרים, בבאר שבע וביישובים הבדואים. 

ראש הממשלה אמר לראש העיר שהוא מבין את המצב והביע את מחוייבותו וכן את הבטחתו להירתם יחד עם כל משרדי הממשלה והגופים הלאומיים הרלוונטיים, אשר נושאים באחריות לאכיפה ולענישה במדינת ישראל. ראש העיר הודיע שלא ירפה בנושא ויגיע לכל גורם, בכל הדרגים, עד שהמדינה תיתן פיתרון מעשי למצב.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com