צפו: רכב על סוס בפארק נחל באר שבע - ונעצר על ידי כוח משטרה

באי פארק הנחל דיווחו כי במקום ארבעה צעירים רוכבים על סוסים. חלק מהרוכבים ברחו, אחד נפל מהסוס - הישר לזרועות אנשי אכיפת החוק. גם הסוס עוכב
send whatsapp messsage send FB messsage
רוכב הסוס העצור (צילום: עיריית באר שבע / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

מבצע האכיפה המוגבר בפארק נחל באר שבע נמשך: בשיתוף פעולה בין המוקד העירוני, השיטור העירוני והמשטרה – נעצר רוכב על סוס בפארק נחל באר שבע.

וידאו: תיעוד המעצר (צילום: עיריית באר שבע / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')
​​​​​​​


סמוך לשעה 18:00 זיהה המוקד העירוני ב-4 סוסים רכובים בכניסה לפארק נחל באר שבע. צוות של השיטור העירוני והיס"מ של משטרת ישראל הגיע למקום תוך דקות והחלו בפעילות איתור ואכיפה אחר הסוסים והרוכבים. הסוסים נמלטו מהמקום אל מחוץ לשטח פארק הנחל. במהלך הדהירה רוכב אחד נפצע ונעצר הסוס הוחרם להמשך טיפול של אגף איכות הסביבה.

''בשבועות האחרונים העירייה פועלת יחד עם משטרת ישראל בפעילות משולבת ומוגברת לשמירה על סדר ציבורי בפארק נחל באר שבע שמירה על הסדר הציבורי ומניעת פשיעה ואלימות. הפעילות המוגברת המשלבת פריסת כוחות ושימוש באמצעים דיגיטאלים תמשך לשמירה על הסדר הציבורי'', מוסרים מעיריית באר שבע.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com