צפו בתיעוד: מתנקש יורה באכזריות בקטין בתל שבע

מוסיף להיות קשה מאוד מצבו של הנער שנורה אתמול בתל שבע. תיעוד הירי בנער דלף לרשתות: היורה מרוקן את מחסניתו על הנער וכשזה כבר שוכב פצוע, הוא מוסיף לירות בו
send whatsapp messsage send FB messsage
צפו בתיעוד: מתנקש יורה באכזריות בקטין בתל שבע הפצוע שוכב מדמם, המתנקש יורה בו שוב ושוב (צילום סלולרי, ללא קרדיט, שימוש הוגן לפי סעיף 27 א')

וידאו: הירי בנער בתל שבע (וידאו שהופץ ללא קרדיט ברשתות החברתיות / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')


מוסיף להיות קשה מאוד מצבו של הנער שנורה אתמול ביישוב תל שבע. מסרטון מצלמת אבטחה שהועלה לרשתות הערב, נראית התקרית המזוויע בה מתנקש רודף אחר הנער, יורה בו יותר מ-10 כדורים, הנער נופל מדמם לרצפה ואז המתנקש יורה בו שוב ברגליו.

תושבי תל שבע מאוד חוששים מהמצב וכי ייקלעו לתוך אירועי ירי וייפגעו. גם בעומר השכנה מביעים חשש מזליגת האש ליישוב. בנגב לא זוכרים רצף כל כך חמור של אירועי אלימות, כפי שהדבר קרה לאחרונה וקוראים לממשלה לעשות צעדים ממשיים לטובת ביטחון התושבים והרחקת העבריינים מהמרחב הציבורי.

הרקע לאירוע הוא סכסוך בין משפחות. החשש הוא כי העימותים בין החמולות בנגב יגלשו לערים בנגב. הלילה האווירה מאוד מתוחה בבאר שבע וביישובים הסמוכים בנגב, מתוך חשש כי במסגרת רצף האירועים האחרונים (רצח ברחוב סמינלסקי בבאר שבע, ירי לעבר בית בשכונה ותיקה בעיר בשעה שבחצר ישבו אימהות וילדים, אירועי אלימות ביישובי הבדואים), יהי מי שיבקשו לבצע מעשי נקמה. 

בעקבות המצב, ניכר כי המשטרה תגברה  את הסיורים בבאר שבע ומראה נוכחות במרכזי קניות הומי אדם. עם זאת, מספרים לנו תושבים בשכונה הותיקה בה אירע ניסיון החיסול, החשש שלהם הוא להיקלע לקו האש של פורעי החוק.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com