רס''מ עומרי אסולין - מצטיין ראש אגף הטכנולוגיה של בסיס שבטה

רס"ם עומרי אסולין (35) מתגורר בבאר שבע ואת דרכו החל כמש''ק לוגיסטיקה ובין היתר שירת כנגד לוגיסטיקה בבסיס, כמנהל עבודה וכיום משרת כע' ארגון
send whatsapp messsage send FB messsage
רס"ם עומרי אסולין (צילום: דובר צה''ל)

הכירו את רס"ם עומרי אסולין, ע' ארגון (מנחה מקצועי בתחום הלוגיסטי) בבסיס "שבטה" – בית הספר לתותחנות, מצטיין ראש אט"ל לרגל ראש השנה. רס"ם אסולין (35), מתגורר בבאר שבע, עיר הולדתו, עם אשתו ושתי בנותיו אלמה (4) וגאיה בת השנה.

עומרי החל את דרכו הצבאית עם גיוסו לתפקיד מש"ק לוגיסטיקה בחיל השריון. בתום שירות החובה החליט עומרי להמשיך לשירות קבע והחל את תפקידו כמנהל אפסנאות בבסיס "שבטה", בית הספר לתותחנות. בהמשך התקדם לתפקידים נוספים ושירת כנגד לוגיסטיקה בבסיס, כמנהל עבודה וכיום משרת כע' ארגון.

"על אף המורכבות שיצרה הקורונה במהלך השנה האחרונה, הצלחנו לשמר את הרף הגבוה של המענה הלוגיסטי הניתן ביחידה עבור כלל ההכשרות", מתאר עומרי בגאווה. 

"אני חושב שהתפקיד הזה חישל אותי, מיקד אותי מקצועית, סייע לי להשתפר וללמוד כיצד להוביל תהליכים ולהביט בראיה רחבה על הדברים".

אביו של עומרי שירת כנגד במשך 28 שנים בחיל הטכנולוגיה והאחזקה (חיל החימוש דאז). "הדברים שראיתי כילד עברו אליי ועיצבו אותי כמתבגר וכגבר", הוא משתף, "הערכים שמקנה המסגרת הצבאית ותחושת השליחות שממלאת אותך כשאתה משרת בתפקידך במסירות ומכל הלב, אלה דברים שלקחתי מאבא שלי".

רס"ם עומרי אסולין נבחר לקבל אות מצטיין ראש אט"ל על מסירותו ומקצועיותו בתפקידים שביצע לאורך דרכו. 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com