חשד: הטריד מינית ברשת בת 12 - כשהוא לבוש טיטול בלבד

חוקרי יחידת הסייבר בב''ש עכבו לחקירה גבר כבן 30, תושב אשקלון, שעל פי החשד ביקש מהקטינה לבצע בעצמה מעשה מיני, כשהוא צופה בה באינטרנט, לבוש בטיטול בלבד. בתום חקירה, הוא שוחרר
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום הדמיה: Image by Mahesh Patel from Pixabay / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

חוקרי הסייבר של משטרת ישראל עכבו לחקירה אתמול, שני, גבר החשוד בהטרדה מינית של קטינה כבת 14. החשוד הועבר לחקירה בבאר שבע, בסיומה שוחרר בתנאים. החשוד הוא בגיר, כבן 30, תושב אשקלון. 

מהמשטרה נמסר כי בעקבות חקירה סמויה שהתנהלה ביחידה לחקירות הונאה מחוז דרום- פשיעה מקוונת עלה חשד כי גבר בשנות השלושים לחייו יצר קשר עם קטינה בת 12 באינסטגרם באמצעות פרופיל פיקטיבי שיצר. 

מהחקירה עלה כי החשוד העלה לפרופיל תמונות בעלות אופי מיני בהם מצולם לבוש בטיטול בלבד. במהלך השיחה ברשת עם הקטינה ביקש החשוד  מהקטינה לבצע פעולה בעלת אופי מיני. 

עוד עלה מהחקירה כי החשוד משתייך לקהילת האינפנטיליזם - מבוגרים הלובשים בגדי תינוקות.  במהלך החיפוש נתפסו מחשב נייד וטלפון סלולרי אשר לפי החשד שמשו את החשוד לביצוע העבירה ברשת. 

החשוד נחקר במשרדי היחידה בבאר שבע. 

''משטרת ישראל תפעל בכל האמצעים העומדים לרשותה, כנגד עבירות הפדופיליה במרחב הקיברנטי וברשתות החברתיות לצד זאת ישנה חשיבות למעורבות הורית בליווי הרגלי הגלישה של ילדיהם ברשתות'', נמסר.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com