ירי לעבר יישובים בנגב: אזעקות ברחבי העוטף, צה''ל תוקף בעזה

נמשך הירי לעבר ישראל: אזעקות במבטחים, עמיעוז, ישע, ניר יצחק, צוחר, נתיב העשרה ואוהד, בעקבות מטח רקטות גדול מעזה. דיווחים פלסטינים: צה''ל משיב אש
send whatsapp messsage send FB messsage
הרקטה, בתיעוד מעזה (רשתות חברתיות, שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'). היישובים שהוזעקו (אפליקציית כומתה)

האם ישראל לפני סבב לחימה נוסף: בפעם השלישית הערב, מטח רקטות מעזה לעבר יישובי הנגב. בשעה 2:11 הועפלה אזעקת צבע אדום בבמבטחים, עמיעוז, ישע, ניר יצחק, צוחר ואוהד. תושבים דיווחו על קולות נפץ, ובדובר צה''ל אומרים כי ''הנושא בבדיקה''. בשעה 2:31 נורה מטח נוסף. תושבים בנתיב העשרה מדווחים כי קול פיצוץ עז נשמע במרחב.

וידאו: תיעוד עזתי מהירי לעבר ישראל, ללא קרדיט (שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')


ביממה האחרונה הבטיחו הפלגים בעזה לירות רקטות לעבר ישראל, בשל מה שהם הגדירו ''אלימות כנגד אזרחים ערביים בירושלים וביפו''. הפלגים איימו להבעיר את השטח ולגרור את ישראל לעימות צבאי, מתוך ידיעה שאין כגרע ממשלה מתפקדת. צה''ל אמנם מפציץ בעזה, אבל הכוחות נכנסו למקומות מבוא.

בצה''ל אומרים כי ''טנק של צה"ל תקף לפני זמן קצר עמדה צבאית של ארגון הטרור חמאס ברצועת עזה בתגובה לירי הרקטות ששוגרו מוקדם יותר הלילה מרצועת עזה לעבר שטח ישראל. לאחר מכן, בהמשך להפעלת ההתרעה, זוהו שני שיגורים משטח רצועת עזה לשטח ישראל. לוחמי ההגנה האווירית יירטו שיגור אחד. בדקות האחרונות הופעלה התרעה נוספת, הפרטים בבדיקה''.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com