חשד: זוג בב''ש הותקף על ידי שליחי רשת מרכולים

האישה, בחודש השמיני להריונה, פרסמה רשומה (פוסט) בקבוצת ''ב''ש ביחד'' בו סיפרה כי שליחי רשת מרכולים איימו עליה וגעל בעלה בסכין. המשטרה איתרה 3 חשודים, הנחקרים ברגים אלה במשטרה
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום הדמיה. המצולם אינו קשור לאירוע. קרדיט: Image by tookapic from Pixabay

בהמשך לתלונה שהוגשה הערב, על רקע תקיפה של שליחי רשת מרכול שהגיעו לבניין בבאר שבע, החלו במשטרה בביצוע פעולות לאיתור החשודים. לפני זמן קצר, איתרו חוקרי המשטרה שלושה חשודים וברגעים אלה הם נחקרים בתחנת המשטרה בבאר שבע.

על פי רשומה (פוסט) שפורסמה בקבוצת באר שבע ביחד, תושבת באר שבע סיפרה שני שליחים של רשת סופרמרקטים שהגיעו לבניין בו הם מתגוררים שאלו לגבי כתובת מסוימת. הבעל השיב כי אינו יודע, מכיוון שהם דיירים חדשים בבניין. לטענת בני הזוג, העובדים התעמתו איתם ואף ניסו לתקוף אותם.

ללטענת האישה, בחודש השמיני להריונה,  ''העובד השני הרים את החולצה שלו ומתוך התחתונים הוציא סכין, לא סכין שאיתה הוא עובד תהיו בטוחים סכין לתקיפה. איך ייתכן הדבר שיסתובב עם סכין,דוקרן בתחתונים הדבר בוודאי לא משמש אותו לצרכי עבודה...  באותו הרגע שאני באמצע הסיטואציה קפואה לחלוטין בעלי משך אותי לתוך הבית ונעל הזמנו משטרה והגשנו תלונה''.

המשטרה עוקבת אחרי פרסומים ברשתות החברתיות - הן של אזרחים שומרי חוק שנופלים קורבן למעשי אלימות או נוכלות והן של עבריינים המתפארים במעשיהם. על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com
​​​​​​​