חשד: מטען חבלה הוצמד לרכב בנווה זאב, מקרה שני בב''ש תוך חודש

אסון כבד נמנע בב''ש: חבלני משטרה הוזעקו הבוקר לטפל במטען חבלה שהוצמד לרכב שחנה ברח' פיארברג בשכונת נווה זאב
send whatsapp messsage send FB messsage
חשד: מטען חבלה הוצמד לרכב בנווה זאב, מקרה שני בב''ש תוך חודש חבלני משטרת ישראל מטפלים במטען החשוד (צילום סלולרי, שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

בפעם השניה תוך זמן קצר: חשד שמטען חבלה מוצמד לרכב בבאר שבע - ורק בזכות עירנותם של הבעלים ושל חבלני משטרת ישראל, נמנע אסון כבד. הבוקר, סמוך לשעה 8:00, שם לב בעל רכב, שמתגורר בשכונת נווה זאב, שמשהו לא כסדרו עם רכבו. הוא הזעיק את חבלני המשטרה. רחוב פיארברג בשכונת נווה זאב נסגר לתנועה. המטען נוטרל ובכך נמנע אסון כבד. בשעות אלה הרחוב הומה בני אדם, בהם ילדים בדרכם לבתי הספר והגנים.

גלריית צילומים: זירת האירוע בנווה זאב (צילום סלולרי, שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

זהו המקרה השני, תוך כחודש, בו עירנות בעלי הרכב ופעילות מקצועית של חבלני המשטרה מצליחים למנוע אסון כבד. ב-10 בפברואר התגלתה לבנת חבלה שהוצמדה לגחון מכונית פרטית, שבעת שזו הובאה לתיקון במוסך בבאר שבע והועלתה על מגבהה. לבנת החבלה אפילו לא הייתה מוסתרת. 

על האירוע הנוכחי אומרים במשטרה: ''במשטרת ישראל התקבל דיווח אודות חפץ חשוד ברכב ברחוב פיארברג בבאר שבע.
שוטרים במקום, חבלן משטרה החל בטיפול בחפץ החשוד''.

קרא עוד באותו נושא:
כמעט אסון בב''ש: הגיע למוסך וגילה שלבנת חבלה הוצמדה לרכבו


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com