בלאגן הרמזור של גלנט בב''ש: ו' ורמות לומדים, נווה זאב וסיגליות לא

יומיים בלבד אחרי שנפתחו מוסדות החינוך בנווה זאב וסיגליות, הילדים חוזרים לזום. ברמות ושכונה ו', לעומתם, חוזרים לכיתות. מבולבלים? מומלץ לעקוב אחרי הפרסומים
send whatsapp messsage send FB messsage
שלום כיתה. צילום: Image by PublicDomainPictures from Pixabay

הלימודים בשכונות רמות ו-ו' , כולל הצהרונים ,יתחדשו מחר, שלישי. עם זאת,  למרות פניות ושיחות שניהלה העירייה עם בכירי משרד הבריאות, בהם סגן שר הבריאות ח"כ יואב קיש והפרויקטור לקורונה פרופ' נחמן אש, מחר, יום שלישי, 16.2.21 עתידים להיסגר מוסדות החינוך בשכונות נווה זאב וסיגליות וזאת לאור הנחיות משרדי הבריאות והחינוך, בשל השינוי בצבען מצהוב לכתום.

בפניית העירייה  לבכירי משרד הבריאות ניתן דגש  והתנגדות על  הבעייתיות בסגירה חוזרת של מוסדות החינוך, לאחר יומיים בלבד. סגירה אשר תוסיף על הפגיעה בילדים ובילדות, תקשה עוד על ההורים ועל הצוותים החינוכיים.

על כן ביקשה העירייה  לאפשר המשך פעילותם של מוסדות החינוך בשכונות אלה, לשבועיים הקרובים ואז להמדד מחדש ולבחון את המשך פעילותם, כפי שהיה טרם שינוי פרקי זמן עדכון הרמזור.

''לצערנו הדבר לא אושר, על כן בהתאם להנחיות, הלימודים במוסדות החינוך בשכונות אלו (נווה זאב וסיגליות) לא יתקיימו מחר. בשכונת רמות ובשכונה ו', מאחר והן עונות לקריטריונים שנקבעו ומוגדרות כצהובות, יפתחו מחר מוסדות החינוך (גני הילדים, בתי הספר כיתות א-ד, מעונות היום של כיוונים והצהרונים של כיוונים)''.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com


​​​​​​​