דנילוביץ' לשר הבריאות: אי הקמת בית חולים שני בנגב - זלזול

לפני 7 שנים החליטה הממשלה להקים בית חולים שני בנגב. עיריית באר שבע עשתה הכל לקדם את הפרויקט, הממשלה - כלום
send whatsapp messsage send FB messsage
כך היה אמור להיראות בית החולים השני בנגב (צילום הדמיה)

ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ',פנה היום, ראשון, לשר הבריאות ולמנכ"ל משרדו, לפעול לאלתר ולהוציא לפועל את הקמת בית החולים השני בבאר שבע. תוכנית בית החולים השני בגנב, שהיה אמור לקום בבאר שבע כחלק מקריי ביוטק, יצאה לדרך לפני שבע שנים. עד היום, כך מתברר, עיריית באר שבע עשתה את כל הצעדים הדרושים - ואילו בממשלה, שום דבר לא זהה.

ראש עיריית באר שבע כותב הבוקר לשר הבריאות:  ''בשנת 2014, לפני כשבע שנים, החליטה ממשלת ישראל על הקמת בית החולים השני בנגב, שימוקם בעיר באר שבע. לאחר שנים בהם עבדנו יחד עם כל הגורמים הרלוונטיים בשיתוף פעולה מלא, הסתיימה תקופת ההפקדה של התוכנית והושלמו התהליכים הסטטוטוריים''.

''אנו כרשות, עשינו כל מה שנדרש מאיתנו וממתינים כבר להנעת התהליך על ידי משרד הבריאות שהיה עד לפני כשנה השותף הגדול ביותר שלנו והוביל את הקמת בית החולים. לפני שנתיים הוציא משרד הבריאות צו וקרא למפעילים פוטנציאליים להתמודד ולהציע הצעות. מאז, לא נעשה דבר! אני פונה אליכם בבקשה לקדם לאלתר את הקמתו של בית החולים השני בנגב למען רווחתם של תושבי דרום הארץ שסובלים מפערי בריאות חריפים בכל פרמטר. לא נוכל יותר לעמוד מן הצד ולהביט באוזלת היד (לצערי נכון יותר בזלזול) מצד ממשלת ישראל. להתייחסותכם ולטיפולכם הדחוף אודה!''.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com


​​​​​​​