"המצב בנגב הוא של מדינה בתוך מדינה: פשע, סמים, פרוטקשן''

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן סייר יחד עם ראש מועצת עומר, פיני בדש וחברי הכנסת יבגני סובה, אלי אבידר ואלכס קושניר בפזורה הבדואית בנגב
send whatsapp messsage send FB messsage
פיני בדש ואביגדור ליברמן, בסיור בפזורה (צילום: דוברות ישראל ביתנו)

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן סייר היום (שלישי) יחד עם ראש מועצת עומר, פיני בדש וחברי הכנסת יבגני סובה, אלי אבידר ואלכס קושניר בפזורה הבדואית בנגב.

​​​​​​​ח"כ ליברמן: "המצב פה בנגב זה מדינה בתוך מדינה. מדינת פשע, סמים, פרוטקשן נהיגה פרועה בכבישים. הדבר הזה לא יכול להימשך. חייבים להחזיר את הביטחון והסדר לנגב. זה לא יקרה מעצמו. בלי נחישות מצד הממשלה, בלי לשים תקציבים, בלי להקים יחידה מיוחדת לנושא הפשיעה פה בנגב בסדר גודל של שלושה גדודי מג"ב, בלי להקים בית משפט מיוחד לנושא הקרקעות והפשיעה חמורה, שום דבר לא ישתנה''.
​​​​​​​
וידאו: הצהרת ליברמן בסיור בנגב (צילום: דוברות ישראל ביתנו)ליברמן אמר עוד כי ''יש הרבה ססמאות, אבל מבחינתו של ראש הממשלה כל מה שמנחה אותו זה האינטרסים הפוליטיים שלו, לכן אין שום אכיפה לא פה ולא במגזר החרדי.  אנחנו רואים גם היום שמוסדות החינוך במגזר החרדי נפתחו, ופה ביישוב הסמוך עומר, עם תחלואה פחות מ- 2% הכול סגור. בביתר עלית יש 0% אכיפה, בעומר 100%. כשראש הממשלה מתגאה בחיסונים, הוא צריך לקחת אחריות גם על יותר מ- 4000 מתים ועל התחלואה הגבוהה כמו שאנחנו רואים היום של יותר מ- 10,000 מאומתים.  ולכן עלינו להחליף את השלטון."


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com


​​​​​​​