''נסיעה ב-50 ש''': כך נראתה התכתובת בין החשודה לקטינים שרכשו גראס

הזוג לא יכל לוותר, ככל הנראה, על הקו הרווחי: החבר נעצר על סחר בסמים, החברה המשיכה בעבודה והציעה נסיעות ב-50 שקלים, שכללו גם ג'וינט. התכתובת עם הקטינים נחשפת
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום הדמיה: Image by Circ OD from Pixabay

לא מרפים במלחמה נגד השימוש בסמים בכלל והקרב בני נוער בפרט: לפני מספר חודשים בוצעה פעילות במהלכה הפעילות הוגש כתב אישום נגד תושב העיר, בגין מכירת סמים. במהלך החקירה, אחרי שנתפס, עלה חשד שהחברה שלו ממשיכה את הפעילות האסורה ומחלק הנוער בתחנת באר שבע המשיכו בחקירה במהלכה התברר שהחברה עובדת כנהגת מונית ב''גט שבת'' ומציעה עסקה בנוסח  ''תעלו ב-50 שקל ותקבלו ג'וינט''. כנגדה הוגש לא מכבר כתב אישום על 4 עסקאות מול קטינים.

''נסיעה ב-50 שקל''. תכתובת שנתפסה אצל החשודה (צילום מסך)

פקד יונתן דסקלו  קצין הנוער של תחנת באר שבע: ''מבחינתו מדובר בתיק חקירה ערכי, עם הגנה על בני הנוער מפני נגע הסמים המסוכנים, שבעצם המאפיין במאבק נחוש כנגד כל מי שחשוד בעבירות סמים.  אין פה משחקים''.

במקביל, מורגשת השפעת משבר הקורונה וסגירת מסגרות החינוך: במשטרה רואים עלייה בחשיפת בני הנוער לסמים ופועלים לסכל מקרים כאלה, בין היתר על ידי סיורים והגברת העירנות. 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com


​​​​​​​