צפו: מעצר הנער החשוד בהשחתת בית העלמין במושב נבטים

הנער, תושב הפזורה, שתיעד עצמו מנפץ מצבות ומשחית את בית העלמין במושב, העלה את הסרטון לרשת הטיקטוק - ונעצר בעקבות חקירת יחידת הטיקטוק במשטרה
send whatsapp messsage send FB messsage
הנער החשוד מובל לחקירה (צילום: משטרת ישראל)

שוטרי משטרת ישראל עצרו היום נער מהפזורה הבדואית בחשד שניפץ אתמול מצבות בבית העלמין של מושב נבטים, המשטרה צפויה לבקש להאריך את מעצרו, צפויים מעצרים נוספים.

וידאו: השחתת המצבות (צילום: טיק טוק, הועלה לרשתות חברתיות, שימוש על פי סעיף 27 א'. מעצר החשוד, סינק רפ״ק וולטר קוגן קמב״ל תחנת ערוער (צילום: משטרת ישראל)

מאז אתמול נערכו במשטרת ישראל פעולות  לאיתור הקטין שנצפה אתמול כשהוא מנפץ מצבות והיום הוא נעצר והועבר לחקירה בתחנת המשטרה בערוער, מחר תבקש המשטרה להאריך את מעצרם. מהחקירה עלה כי ככל הנראה ישנם מעורבים נוספים ונערכות פעולות לאיתורם ומעצרם.

''אנו רואים בחומרה ונדליזם ומעשי בריונות פסולים מעין אלו ונפעל בכל הכלים העומדים לרשותנו על מנת להביא למיצוי הדין עם המעורבים'', נמסר מהמשטרה.על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com