נעצר חשוד בריסוס עשרות כתובות ''חיסון שווה להיטלר''

החשוד, מיישוב הסמוך לאופקים, ריסס עשרות כתובות ''חיסון שווה להיטלר'' והפיץ פשקווילים כנגד חיסוני הקורונה
send whatsapp messsage send FB messsage
כתובת ''חיסון = היטלר'' באופקים (צילום: משטרת ישראל)

משטרת ישראל עיכבה לחקירה חשוד בריסוס עשרות כתובות גרפיטי כנגד חיסון הקורונה במרחב הציבורי בעיר אופקים.

ב-23 בדצמבר נפתחה במשטרת ישראל חקירה בחשד להשחתת פני מקרקעין לאחר שברחבי העיר אופקים נתגלו במקומות שונים במרחב הציבורי עשרות כתובות גרפיטי כנגד חיסון הקורונה, בנוסח ''חיסון = היטלר''.

תחנת אוטובוס שהושחתה באופקים (צילום: משטרת ישראל)

עם התקדמות החקירה נודעה בידי שוטרי תחנת אופקים זהותו של חשוד ובליל חמישי הוא אותר בעיר אופקים שעה שהגיע מיישוב סמוך בו הוא מתגורר. בחיפוש ברכבו אותרו ונתפסו פַּשְׂקֶווילים כנגד חיסון הקורונה ותרסיסי צבע תוך שעפ"י החשד הגיע על מנת לרסס כתובות ולהפיצם.  בתם חקירתו הועבר לתנאים מגבילים.  החקירה נמשכת.

פשקוויל נגד החיסון (צילום: משטרת ישראל)​​​​​​​

''משטרת ישראל תמשיך לפעול יחד עם הרשויות ויתר גורמי האכיפה לבלימת התפשטות הנגיף במטרה לשמור על שלום הציבור ובריאותו. המשטרה קוראת לציבור להישמע להנחיות שכן אי קיומן משבש את המאמץ הלאומי במאבק בהתפרצות הנגיף והתפשטותו בישראל'', נמסר.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com


​​​​​​​