אדלשטיין סייר בסורוקה - ושמע על עליה במאושפזי קורונה

על רקע הקריאה לבוא ולהתחסן - לחץ על המוקדים בב''ש ותורים זמינים ביישובי הנגב האחרים
send whatsapp messsage send FB messsage
אדלשטיין סייר בסורוקה - ושמע על עליה במאושפזי קורונה שר הבריאות בסורוקה (צילום: דוברות סורוקה)

שר הבריאות, יולי אדלשטיין,  ביקר היום, שני, במתחם החיסונים במרכז הרפואי סורוקה. ד"ר שלומי קודש, מנהל בית החולים הציג בפניו תמונה מעודכנת של מצב תחלואת הקורונה בדרום, כמו גם עליה במספר המאושפזים במחלקות הקורונה וביחידה לטיפול נמרץ קורונה. לביקור התלוותה, ד"ר אורלי ויינשטיין, סמנכ"לית וראש חטיבת בתי חולים בכללית. סגן ראש עיריית באר שבע, שמעון בוקר, ייצג את עיריית ב''ש.

וידאו: שר הבריאות מסייר בסורוקה (צילום: דוברות סורוקה)
​​​​​​​


במהלך הביקור סיירו השר ונציגי משרד הבריאות במתחם חיסוני הקורונה, שם פגשו אנשי צוות רפואי שהגיעו להתחסן. באותו הזמן פגש השר גם את  גברת ציפורה עזרן, מטופלת דיאליזה בסורוקה שהגיעה להתחסן. ציפורה שיבחה בפני השר, את הצוות הרפואי על הטיפול המסור במחלקה לנפרולוגיה ועל האפשרות להתחסן בבית החולים.

יולי אדלשטיין, שר הבריאות: "ישראל מתחסנת! כל בתי החולים וקופות החולים נרתמים לפעילות החשובה של חיסון האוכלוסיה. כך גם ב"סורוקה". ראיתי עבודה מקצועית לעילא עם הרבה מאוד חיסונים". ד"ר שלומי קודש, מנהל המרכז הרפואי סורוקה ויולי אדלשטיין, שר הבריאות בסיור במתחם חיסוני קורונה, שם פגשו את ציפורה עזרן, מטופלת דיאליזה בסורוקה שהגיעה להתחסן.

גם ראש עיריית באר שבע קרא היום לתושבי העיר לבוא ולהתחסן. בדיקה באתר כללית מעלה כי לא תמיד יש תורים פנויים  - וזה משתנה כל העת. לעיתים נפתחים ופעמים אחרות - התאריך הקרוב הוא לעוד כעשרה ימים. למרות הניסיון להציע כמה שיותר תורים, יש כעס רב בקרב בני 60 פלוס על היעדר יכולתם להתחסן, בעוד שאנשים צעירים יותר מצליחים להשתלח ומעלים תיעוד לרשתות החברתיות. 


על פי ''שימוש ההוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected] 
​​​​​​​