צפו: כך השמידה המשטרה 50 חממות מריחואנה מסביב לבסיס צאלים

חממות המריחואנה היו מאובזרות היטב במערכות השקייה והוסתרו בשטחי אש, מסביב לבסיס. הבוקר לוחמי יס''מ, שוטרי תחנת דימונה, מג''ב וסיירת ירוקה השמידו את המתחמים
send whatsapp messsage send FB messsage
צפו: כך השמידה המשטרה 50 חממות מריחואנה מסביב לבסיס צאלים צילום: השמדת המריחואנה (צילום: משטרת ישראל)

שוטרים השמידו 50 מתחמים אשר נחשדו כשטחי גידול מריחואנה בשטחי האש. לוחמי יס"מ נגב ושוטרי תחנות דימונה ואופקים בשיתוף לוחמי מג"ב ופקחי הסיירת הירוקה, פשטו אמש על 50 מתחמים אשר נחשדו כשטחי גידול מריחואנה בשטחי האש של בסיסי צה"ל באזור צאלים. 

וידאו: השמדת שדות מריחואנה ליד צאלים (צילום: משטרת ישראל)

בכך הגיעה לסיומה פעילות משולבת עם המערך האווירי של משטרת ישראל של מיפוי וסימון האזורים החשודים ככאלו בהם מגודלים בניגוד לחוק צמחי המריחואנה.  הכוחות הרבים איתרו את המתחמים חישפו את השטח, תפסו את ציוד הגידול והתשתיות של 50 המתחמים והשמידו בו במקום אלפי צמחי קנאביס. 

"מדובר בתפיסת הפעלה מתמשכת בהתמודדות אל מול נגע הסמים המסוכנים. לא עוד תפיסה ואיסוף החומר הצמחי אל תחנות המשטרה תוך השקעת משאבים רבים אלא טיפול בשורש ביצוע העבירה בו במקום", כך נמסר מהמשטרה.


על פי ''שימוש ההוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com 
​​​​​​​