בן 25 נורה למוות ברהט. החשד: סכסוך משפחתי

יוסף מאחרוס אבו-סתאה, בן 25, תושב שכם, נורה במהלך קטטה בשכונה 2 ברהט. הוא פונה במצב אנוש לסורוקה, שם נפטר מפצעיו. חקירת המקרה הוטלה על ימ''ר נגב
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום המחשה: דוברות מד''א

יוסף מאחרוס אבו-סתאה, כבן 25, נורה למוות בקטטה שפרצה בעיר רהט, מעט אחרי חצות.אבו-סתא הוא תושב שכם. להערכת חוקרים, ייתכן כי הרקע לירי הוא ככל הנראה סכסוך משפחתי.

בשעה 00:38 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב, גבר שנפצע בארוע אלימות בשכונה 2 ברהט. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים סורוקה גבר בשנות העשרים במצב אנוש, פצוע מירי. 

פאראמדיקית מד"א אסתר בלוך סיפרה: "כשהגענו, חברנו לרכב שהביא אלינו צעיר בשנות העשרים, פצוע מירי, הוא היה מחוסר הכרה, ללא נשימה וללא דופק. העברנו אותו לניידת טיפול נמרץ ותוך בדיקות רפואיות פינינו אותו לבית החולים, כשמצבו אנוש".

ההודעה על תקרית הירי התקבלה במוקד 100 של משטרת ישראל  סמוך לשעה 00:30. בעקבות הדיווח שוטרים הגיעו למקום, פתחו באיסוף ממצאים ותחקור הזירה. במקביל התקבלה ההודעה על מותו של הפצוע. בתם הערכת מצב שנערכה בידי מפקד מרחב הנגב, תת ניצב יאיר חצרוני, הוטלה החקירה על היחידה המרכזית (ימ"ר) נגב.

מפה: שכונה 2 ברהט (מקור: גוגל)
​​​​​​​