בלון תבערה נחת בשכונת רמות: ''הילדה ישבה בגינה - והבלון נחת''

ילדה בת 13 ישבה בגינת הבית בשכונת רמות החדשה, כשלפתע נחת במקום בלון תבערה מאחורי גבה. שכן הבחין, ההורים הזעיקו את המשטרה
send whatsapp messsage send FB messsage
בלון התבערה שנחת בחצר הבית ברמות (צילום סלולרי)

בלון תבערה נחת בחצר בית הערב בשכונת רמות החדשה, סמוך לשעה 19:30. ילדה ישבה באותה עת בגינה, כשהבלון נחת מאחוריה. ''השכן שם לב והודיע לנו, הזעקנו את המשטרה, שנטרלה את הבלון'', אומרת לנה, אימה של הילדה. זוהי הפעם השלישית, תוך זמן קצר, שבלון חבלה מעזה מצליח להגיע עד באר שבע, ככל הנראה בחסות משטר הרוחות.

בלון התבערה ברמות (צילום סלולרי)

רק אתמול נחת בנתיבות בלון חבלה, שהתפוצץ במגרש ספורט בעיר, כשילדים שיחקו בו. הילדים היצלחו להלימלט שניות ספורות לפני הפיצוץ, ואף על פי שאף אחד מהם לא נפגע פיזית, היו מי שנתקפו הלם ופרצו בבכי. החשש הגדול במערכת הביטחון הוא שבלון נפץ יצליח לגרום לפגיעה בנפש, דבר העלול להוביל את ישראל למערכה מול חמאס.

מהבוקר ארעו בעוטף עזה 30 שריפות ובשעות אלה נמשכת הפרחת בלוני התבערה והחבלה לשטח ישראל. גורמים בעזה מדברים על מאות בלוני תבערה ונפץ המופרחים בכל שעות היממה. 

מהמשטרה נמסר: ''חבלני משטרת ישראל הוזעקו לפני זמן קצר בעקבות בלון חשוד שנחת בעיר באר שבע. בבדיקה מקצועית ראשונית שערך חבלן המשטרה עלה כי מדובר בבלון תבערה ובוצעו פעולות מקצועיות לנטרולו. אין נפגעים ולא נגרם נזק

אנו שבים ומזכירים- בכל מקרה בו מאתרים חפץ חשוד, לרבות עפיפונים ובלונים, יש לדווח מיד למוקד 100 של משטרת ישראל, לא לגעת ולהרחיק סקרנים עד הגעת כוחות המשטרה למקום''.