אישום: התעלל משך עשור בבנותיו, הכה את אשתו כי ''האוכל לא טעים''

באירוע האחרון נעצר הנאשם לאחר שהכה את אשתו באגרופים ובעיטות ואיים עליה בסכין כיוון שהאוכל שהגישה לא מצא חן בעיניו, עד שאחת מבנותיו חייגה למשטרה. התיק נחקר בתחנת באר שבע
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום הדמיה: PIXABAY / CC0

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד תושב הדרום בן 40, נשוי ואב ל-8, אשר במשך כ- 10 שנים התעלל בבנותיו ובבת זוגו והיכה אותן באכזריות.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד רננה לוי, הנאשם הכה את שלוש מבנותיו מאז שהיו בנות 7 וכאמור במשך כ- 10 שנים, ובחלק מהמקרים גרם להן חבלה של ממש.

כעולה מכתב האישום, בין היתר הצמיד הנאשם מגהץ חם לזרוע של בתו, שם כסא על כף ידה של בתו והתיישב עליו למספר דקות, הכה אותן באבזם החגורה, חנק את אחת מהן עד שהתקשתה לנשום, הכה באמצעות כבל חשמל והכה אותן באגרופים ובעיטות.

באירוע האחרון נעצר הנאשם לאחר שהכה את אשתו באגרופים ובעיטות ואיים עליה בסכין כיוון שהאוכל שהגישה לא מצא חן בעיניו, עד שאחת מבנותיו חייגה למשטרה. התיק נחקר בתחנת באר שבע.

כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של התעללות, תקיפת קטין  (חבלה של ממש), תקיפת בת זוג (חבלה של ממש), הדחה בחקירה, איומים, ועוד.

הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.