שנה אקדמית בצל המלחמה: מי שבע מנגיש שירותים לסטודנטים

תאגיד ''מי שבע'' מנגיש עבור הסטודנטים הלומדים ומתגוררים בעיר באר שבע את תהליך החלפת המחזיקים (משלמים) באמצעות טופס ייעודי באפליקציית MAST! ובאתר התאגיד
send whatsapp messsage send FB messsage
קרדיט צילום: מי שבע

שנת הלימודים האקדמית באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, כמו רבים מהמוסדות האקדמאיים בארץ, עתידה להיפתח בקרוב, בעיכוב של כחודשיים בשל מלחמת "חרבות ברזל". לקראת פתיחת שנת הלימודים החדשה ביצע תאגיד "מי שבע" את ההתאמות הנדרשות על מנת לספק לציבור הסטודנטים, המבצעים בימים אלה מעבר דירה, אפשרות קלה מהירה ויעילה לביצוע החלפת מחזיקים אונליין בטופס ייעודי.

זה המקום לציין כי "מי שבע" מנגיש עבור הסטודנטים את תהליך החלפת המחזיקים זו השנה השלישית, בחירום כמו בשגרה, באמצעות שירותי הדיגיטל, בטופס ייחודי וייעודי לציבור הסטודנטים, על מנת שנתוני חשבונות המים יהיו מדויקים ומסודרים.

לטובת הנושא, הוקם ועודכן דף ייעודי באתר האינטרנט של אוניברסיטת בן גוריון עם הסבר מפורט וקישור לביצוע פעולות, כמו כן, הוקמה עמדה ייעודית הממוקמת בבית הסטודנט באוניברסיטה עם נציגות התאגיד על מנת לספק בנוסף גם מענה ושירות אישי לציבור הסטודנטים.

במסגרת שיתוף פעולה בין תאגיד 'מי שבע' עם אגודת הסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון, הסטודנטים מגישים בקשה ייעודית לביצוע החלפת מחזיקים, באמצעות אפליקציית MAST! או באמצעות אתר התאגיד על גבי טופס ייעודי, ובסיום הטיפול, הפונה מקבל מענה חוזר בדוא"ל לכתובת אותה ציין בפנייתו.

מצורף קישור לדף ייעודי באתר התאגיד - https://bit.ly/301t6om, קישור לטופס באתר MAST!  https://mast.to/MoL6d