דיירי משען בסיור יינות 

דיירי משען באר שבע יצאו לסיור יינות לטיול מאורגן שערכה להם הנהלת הבית. היין האדום היבש ניצח
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: יח"צ משען / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

הדיירים סיירו ביקבי ברקן במרתף האחסון של חביות היין בגדלים השונים ונהנו מההסבר על החביות עשויות עץ אלון תוצרת צרפת ועל חלקן בהשתבחות היין. על ניהול רישום מדויק והתיישנות היין.

בהמשך צפו במכלי ההתססה הענקיים וסיירו במפעל האריזה המרשים בתהליך האוטומטי. בסיום התכנסו הדיירים בחנות הממכר, התיישבו לסשן טעימות מיין לבן ואדום ובסיום רכשו ממיטב המוצרים.  לאחר מכן נסעו למשק לין בכפר בילו  שם התכבדו הדיירים בקפה ועוגה.

הדיירים נהנו לשמוע על חיי החרק המועיל לבני אדם לא רק בדבש ומוצריו הידועים אלא גם על חלקה של הדבורה בהאבקה במטעי הפירות השונים שמגדיל את כמות היבול של כל הפירות. גם כאן זכו הדיירים לטעימות דבש שונות ורכשו דבש.

הדיירים היו מאוד מאושרים ונרגשים  לצאת ולטייל  עם חבריהם  במשען באר שבע לאחר שנה שבה זה לא התאפשר עקב מגבלות מגפת הקורונה.  הנהלת הבית כבר שוקדת על ארגון הטיול הבא. 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com