הגיע הזמן לספח את הנגב ( לפני יהודה) ולהשליט ריבונות אצלנו.

פורעים בדואים תקפו באלימות קבוצה של קציני צה"ל סמוך לבסיס, זאת לאחר שנתפסו במהלך ניסיון גניבה נוסף של ציוד צבאי מהבסיס, באיזה מדינה נורמלית הצבא קורא למשטרה?
send whatsapp messsage send FB messsage

אין גבול לבושה - קציני צה"ל מותקפים בבסיס צה"ל בצאלים ע"י פורעים בדואים והמשטרה לא ביצעה מעצרים. פורעים בדואים תקפו באלימות קבוצה של קציני צה"ל סמוך לבסיס, זאת לאחר שנתפסו במהלך ניסיון גניבה נוסף של ציוד צבאי מהבסיס, באיזה מדינה נורמלית הצבא קורא למשטרה? 

בימים קשים אלו שאנו מאבדים את הנגב מול עינינו הרואות אנו זקוקים למנהיגים עם קבלות,לא חשבוניות, שינווטו את הספינה הטובעת לחוף מבטחים,גם אם עלינו לפעול באקט לא דמוקרטי כידי להגן על הדמוקרטיה שלנו בנגב.הצבא הוא של כולנו.

היום יותר מתמיד, אני סקרנית לדעת האם מאיר הר ציון מתהפך בקברו יחד עם דוד בן גוריון.ומה יש להם לומר למנהיגים שלנו.

זה לא סוד שבשנים האחרונות הפך בסיס צאלים להיות אימת חיילי צה"ל. למרות שמדובר בשטח שנמצא תחת ריבונות צבאית,  הוא נמצא קבור בתוך הדרום הפרוע – חבל ארץ פרוץ. מסתבר שוב כי החוק שם, לחלק מהתושבים הבדואים הוא בגדר המלצה בלבד. ואנני מכלילה; כמו בכל חברה קיימת גם אצל הבדואים יש חיילים גששים בדואים, רופאים. אנשים שבאים מיישובים מושקעים, מהלך החיים שלהם נראה אחרת והם לא עבריינים.

בתור ימנית, יהודייה פשוטה מהנגב. שתומכת בהחלת ריבונות על יהודה ושומרון, אומרת לממשלת ישראל,
לפני שאנחנו בכלל רוצים להחיל ריבונות שם, בואו נחיל ריבונות קודם בנגב. זה מרגיש כמו מדינה אחרת. הגיע הזמן שהממשלה תתעורר על עצמה. הנגב נכבש מתחת לאף שלנו  וכולם טומנים את ראשם בחול, הגיע הזמן להחזיר את ההרתעה.

על כל תקרית כזו יש לשלוח שוטרים וחיילים לכפרים להעמיד לדין כל עבריין בדואי שחושב שהוא נינג׳ה ויכול לעשות מה שהוא רוצה , ההפקרות של עבריינים בדואים בדרום חייבת להיפסק גם במחיר של ירי הרתעה לעברם. בהעדר מדיניות ברורה של צה"ל נגד כנופיות הפושעים הבדואים גורמת לחזק להפוך לחלשלוש. תשנו את המדיניות .מספיק עם ההפקרות . 

​​​​​​​

צודק ידידי ראש מועצת עומר פיני בדש,"יש כרגע שתי מדינות בנגב שומרי חוק ופושעים הפועלים ללא הפרעה מדינה בתוך מדינה אי התגובה  מצמיחה פורענות ועויינות". 

בכל צבא בעולם מי שנכנס לשטח צבאי ועוד בזמן אימון וגונב ציוד ונשק לא היה נשאר בחיים . רק בישראל יכולים להתרחש דברים כאלו ההפקרות חוגגת, לפושעים ועבריינים יש יותר זכויות מאשר לאנשים נורמטיביים ושומרי חוק , פשוט לא יאמן, הגיע הזמן שממשלת ישראל תנספח את הנגב למדינת ישראל, נכון, לא פופולרי אבל יכול לעזור למי שאוהב לטייל בנגב.

מנהיגי המדינה והנגב שוב אתם עומדים במבחן מולנו אזרחי הנגב, הגיעה השעה שלכם, תתחילו להילחם עבור הביטחון שלנו, תדאגו להשליט משילות על הנגב במקום להשקיע ביהודה ושומרון ולחשוב על סיפוח הבקעה תתחילו לספח את הדרום והצפון חזרה אל חיקה של מדינת ישראל זה מה שקורה שנותנים הכל בלי גבולות. הדרום נראה כמו המערב הפרוע, עם עבריינים בדואים-לא מתעסקים לא בחריגת בניה כי מפחדים מהם, לא בגניבת ציוד צבאי.לא בעבירות תנועה והגבול האדום איומים על חיילים. חייבים דחוף משילות שלטונית שידעו מי הריבון על האדמה הזאת חייבים הרתעה ומהר כי מה שהולך בארה"ב עומד להגיע לנגב, הכל עניין של זמן.

הגיע הזמן לעשות שינוי מידי בנושא פקודת הפתיחה באש. זר הנכנס לשטח מחנה צבאי ו/או שטח אש יורים על מנת להרוג. אם זה לא מוצא חן בעיני הפצר, היוהמ"ש -פרקליטות-בית המשפט העליון - תפטרו אותם או תמסדו בחוק יסוד חוסר כשירותם החוקית לעסוק בנושאים אלא. קצין או חייל שההוראות נראות לו בלתי חוקיות או שלא יבצע אותן - יטופל בבית דין צבאי וייענש במלוא חומרת הדין, ולא יתאפשר קידומו הצבאי או קבלתו כעובד בשירות הציבור- נמאס לנו מהתייפייפות של כל המושכים בחוטים.

לא סתם אמר בן גוריון: " כי בנגב ייבחן עם ישראל"