מי שבע למען הסטודנטים בבן גוריון

סטודנטים עוברים להתגורר בבאר שבע או משנים כתובת מגורים לדירה חדשה. עמדה הוקמה בבית הלקוח באוניברסיטה, על מנת להקל עילהם את הסידורים מול תאגיד המים
send whatsapp messsage send FB messsage
מי שבע למען הסטודנטים בבן גוריון צילום: מי שבע / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

שנת הלימודים האקדמית החדשה נפתחה לאחרונה ואלפי סטודנטים הלומדים באוניברסיטת בן גוריון, מתגוררים במהלך לימודיהם בדירות שכורות ובמעונות בעיר באר שבע. כחלק מההיערכות לשנה החדשה, תאגיד "מי שבע" ביצע את ההתאמות הנדרשות על מנת להמשיך ולספק בהצלחה, כמו אשתקד, את השירות לסטודנטים במטרה להקל עליהם את מעבר הדירה ולאפשר להם לבצע בקלות וביעילות את "החלפת המחזיקים". גם השנה הוקמה בבית הלקוח, במתחם באוניברסיטה, עמדה ייעודית המאוישת ע"י נציגי התאגיד למתן מידע ולביצוע פעולות בין היתר, החלפת מחזיקים. 

ב"מי שבע" מסבירים כי מטרת הנגשת השירות עבור הסטודנטים באמצעות הדיגיטל היא שנתוני חשבונות המים יהיו מדויקים ומסודרים עבורם. לפי נתוני מי שבע, למעלה מ-1,500 פניות מקוונות התקבלו בשנת הלימודים האקדמית תשפ"ב. כעת, עם פתיחת השנה האקדמית החדשה, צופים במי שבע שמספר הפניות שיתקבלו יהיה גבוה יותר בעקבות המודעות לשירות היעיל והנוח.

במסגרת שיתוף פעולה בין תאגיד מי שבע לאגודת הסטודנטים באונ' בן גוריון, הסטודנטים יוכלו להגיש בקשה לביצוע החלפת מחזיקים, באמצעות אפליקציית MAST! או דרך אתר התאגיד על גבי טופס ייעודי. בסיום הטיפול, הפונה יקבל מענה חוזר המעדכן בדבר סטאטוס הטיפול במסרון ובדוא"ל לכתובת אותה ציין בפנייתו. 

קישור לטופס באתר MAST!  

אינג' מריו לובטקין, מנכ"ל "מי שבע": "קהילת הסטודנטים מהווה קבוצה נכבדת ורחבה מתוך לקוחותינו בעיר באר שבע. בימים אלה סטודנטים רבים עדיין עסוקים בסידורי המגורים שלהם לשנת הלימודים האקדמית שנפתחה לאחרונה. מטרתנו בתאגיד היא להקל עליהם ולהמשיך לתת שירות מקצועי ויעיל. אני מאחל לסטודנטים ולסטודנטיות שנת לימודים פורייה ובהצלחה".
 ​​​​​​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK